Пт, 2024-03-29, 10:13

Головна » 2017 » Червень » 26 » На турнірі в Римі український плавець завоював золоту медаль. ФОТО
17:14
На турнірі в Римі український плавець завоював золоту медаль. ФОТО

Українські плавці - Андрій Говоров, Дмитро Прожога та Андрій Хлопцов змагались на міжнародному турнірі "Сім Холмів" у Римі (Італія), повідомляє Федерація плавання України.

Обійшовши бразильця Ніколаса Сантоса (23,08 с) та британця Бена Пруда (23,32 с) Говоров завоював золоту медаль на дистанції 50 м батерфляєм з результатом 23,01 с, покращивши свій ранковий результат – 23,07.

На цій же дистанції Дмитро Прожога посів 5-те місце з результатом 23,78 с, а Андрій Хлопцов приплив шостим (23,79).

Примітно, що Говорову у зв'язку із золотою медаллю випала можливість потрапити на аудієнцію до Папи Римського.

"При зустрічі я передав йому привіт від України, у відповідь він посміхнувся та відповів: "О, Ukraine!".  Приємно, коли спогади своєї країни викликають такі емоції у людини, котра втілює людяність та гуманізм", - сказав Говоров.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 755 | Додав: adminA | Теги: Рим, український плавець, турнір, золота медаль