Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Головна » 2021 » Серпень » 1 » Перше срібло на Олімпіаді здобула українська збірна. ВІДЕО
08:27
Перше срібло на Олімпіаді здобула українська збірна. ВІДЕО
Інші останні Новини спорту на сайті holosUA.com/

Український плавець Романчук у запливі вільним стилем на 1500 метрів здобув «срібло» на Олімпіаді в Токіо.

Михайло Романчук посів 2 місце з результатом 14:40.66, перше місце  в американця Роберта Фінке. Ще один представник України Сергій Фролов фінішував 8-м.

"Срібний" ривок Романчука

У фінальному запливі на дистанції 1500 метрів вільним стилем Романчук вивів запеклу боротьбу з американцем Робертом Фінком та німцем Флоріаном Веллбруком.

Фінк, як і в запливі на 800 метрів, продемонстрував дивовижний фініш. Американець, мов акула, випередив суперників та фінішував першим.

Боротьба за "срібло" розгорнулася між нашим Романчуком та дворазовим чемпіоном світу німцем Веллбруком. На заключних 50 метрах Михайло поступався Флоріану.

Але фінальний ривок буквально на останніх метрах дистанції дозволив Романчуку фінішувати на другій сходинці – срібло.

Відео фінального запливу

Напередодні українська тенісистка Еліна Світоліна виграла у представниці Казахстану Єлени Рибакіної та завоювала «бронзу» на Олімпійських іграх у Токіо.

Таким чином, сьогодні крім срібла Романчука українські спортсмени здобули на Олімпіаді у Токіо 5 бронзових медалей: