Ср, 2025-03-19, 07:57


Головна Реєстрація RSS PDA   18+
Вітаю Вас, Гість
Новини України
Курси валют в Україні
Прогнози погоди
Новини росії
Навіны Беларусі
Новини світу
Новини економіки
Новини культури та освіти
Новини релігії
Новини спорту
Новини кіно: анонси, скандали, актори
Новини шоу-бізнесу: сенсації, курйози, фото, світське життя
Новини медицини. Здоров'я. Лікарські дива
Новини науки і технології
Автоновини: авто та транспорт
Кримінальні новини і надзвичайні новини
Новини про відпочинок і туризм
Катастрофи та природні катаклізми
Іноземні видання по-українськи
Иностранная пресса по-русски
Цікаві інтерв'ю
Історія українських земель
Відеоматеріали
Анонси. Повідомлення. Прес-релізи
Онлайн ТБ - цікаві телеканали на "Голос UA на РФ" у прямому ефірі
КІНОЗАЛ - фільми і програми українських каналів онлайн
Біографії. Довідки. Рецепти
Новини бізнесу
Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Все про нерухомість
Архів-календар
«  Березень 2025  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Головна » 2025 » Березень » 13 » План розгортання військ в Україні, який би підтримав Трамп, розробляють Британія і Франція
10:10
План розгортання військ в Україні, який би підтримав Трамп, розробляють Британія і Франція
Інші останні Новини світу на сайті holosUA.com/

Велика Британія і Франція розроблять план гарантій безпеки України, який би сподобався американському лідеру Дональду Трампу.

Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер і президент Франції Емманюель Макрон ведуть переговори між 37 країнами про створення “коаліції бажаючих” в Україні, якщо буде досягнуто мирного врегулювання.

Тобто, країни Європи, Співдружності та Азії внесуть фінансування, війська, літаки або військово-морські судна, щоб допомогти захистити Україну від ймовірного повторного вторгнення рф.

На окремій зустрічі у Парижі 11 березня союзники, які не входять до НАТО, зокрема Австралія, Японія та Нова Зеландія, приєдналися до переговорів з військовими начальниками десятків європейських країн, а також Канади.

Сили, які вони прагнуть об’єднати, є важливою гарантією безпеки для України, і будь-які спроби росії заблокувати членство країн НАТО будуть навмисною спробою зірвати перспективи тривалого миру, заявили Bloomberg британські посадовці.

Кожну країну запитали, що вони готові надати для підтримки України, а тих, хто виключав відправку військ, запитали, чи готові вони, щоб їхні сухопутні війська були розміщені в сусідніх країнах Європи і який інший внесок вони могли б зробити, включаючи відправку кораблів, літаків, танків і надання розвідувальної інформації тощо, сказали джерела.

Представники оборонного відомства вважають, що розміщення європейських військ в Україні є неодмінною частиною міцного, тривалого миру. Проте росія чітко заявила, що не погодиться на присутність військ з країн НАТО в Україні. Міністр закордонних справ росії сергій лавров заявив у середу, що присутність військ НАТО в будь-якій якості на українській землі є загрозою для рф.

Військові начальники нададуть Стармеру і Макрону детальніші варіанти миротворчих сил найближчими днями, які будуть обговорені з іншими лідерами під час віртуальної телефонної розмови цими вихідними, зазначили джерела.

Ці дані лідери Великої Британії і Франції передадуть Трампу, якого вони все ще хочуть переконати, аби США приєднались до гарантій безпеки у вигляді повітряних сил, розвідки та спостереження за кордоном без прямого розгортання американських військ в Україні.

 “Якщо США вирішать не брати участь, то сили матимуть набагато менше розвідувальних даних і набагато менше захисту від балістичних ракет”, — сказав Бен Баррі, старший науковий співробітник Міжнародного інституту стратегічних досліджень.

Він пояснив, що розвідка США, особливо з космосу, а також її здатність збивати балістичні ракети та швидко розгортати сили, затьмарюють європейські можливості.

Велика Британія та Франція також не хочуть, щоб США поступилися вимогам путіна демілітаризувати Україну та змусити президента Володимира Зеленського провести вибори до укладення постійної мирної угоди. Стармер заявив, що викрадення українських дітей росією також має розглядатися в межах врегулювання війни.

Офіційні особи вважають, що домовленість між США та Україною про 30-денне припинення конфлікту в поєднанні з розробкою планів щодо миротворчих сил посилили тиск на росію, щоб вона пішла на власні поступки. Проте існують вагомі побоювання, що росія відкине мирне врегулювання та використає період припинення вогню для переозброєння та подальших нападів на Україну.

 Британські та французькі лідери допомогли налагодити відносини між керівниками США та України, які посварилися під час зустрічі в Білому домі 28 лютого. Це проклало шлях до угоди про перемир’я в Україні та поставило росію перед необхідністю продемонструвати, чи готова вона припинити воєнні дії.

За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Новини світу | Переглядів: 174 | Додав: adminA
Всього коментарів: 0
ЗАЛИШ СВІЙ КОМЕНТАР ПРО ЦЮ НОВИНУ
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ТВОЯ ДУМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ СВІТУ, ХАЙ ПРО НЕЇ ЗНАЮТЬ ВСІ