Пт, 2024-04-19, 09:58

Головна » 2012 » Квітень » 25 » Путівку до фіналу Ліги чемпіонів "Челсі" вдесятьох "вигризає" у "Барселони". ВІДЕО
09:32

Гучною сенсацією завершилося півфінальне протистояння Ліги чемпіонів між іспанською "Барселоною" і лондонським "Челсі". "Аристократи", які грали з першого тайму в меншості, зуміли забити два м'ячі "синьо-гранатовим", звівши поєдинок до нічиєї, і вийти у фінал турніру.

"Барселона" - "Челсі" 2:2 (перший матч - 0:1)

Голи: Бускетс, 35, Іньєста, 44 - Рамірес, 45 +1, Торрес, 90 +1

"Барселона": Вальдес, Піке (Алвеш, 26), Пуйоль, Іньєста, Бускетс, Сеск (Кейта, 74), Хаві, Маскерано, Санчес, Куенка (Тельо, 67), Мессі

"Челсі": Чех, Іванович, Кехілл (Босінгва, 12), Террі, Коул, Мікель, Рамірес, Мейрелеш, Лемпард, Мата (Калу, 57), Дрогба (Торрес, 80)

Попередження: Іньєста, Мессі - Мікель, Рамірес, Іванович, Чех, Лемпард, Мейрелеш

Вилучення: Террі, 37

На 48-й хвилині Ліонель Мессі не реалізував пенальті (поперечина).

Незважаючи на поразку в Лондоні в першому матчі протистояння, "Барселона" вважалася беззаперечним фаворитом перед поєдинком на "Камп Ноу". Програш у першому поєдинку півфіналу, де "Пеп Тім" мала більш ніж беззаперечну перевага над "Аристократами", був сприйнятий як непорозуміння.

При цьому неупередженої статистики, згідно з якою "Челсі" три попередніх поєдинки на "Камп Ноу" завершував внічию, а "Барселона" ні разу не вигравала півфіналу Ліги чемпіонів, якщо програвала перший матч, до уваги не брали.

Після першого поєдинку іспанці зробили висновки. Ешелонований захист англійців, який приніс їм успіх у Лондоні, втративши на стартових хвилинах Гаррі Кехілла, тріщав по швах, і дав збій на 35-й хвилині матчу. Відразу ж за цим пшло видалення капітана "Аристократів" Джона Террі, який навіщось вдарив Алексіса Санчеса. Довершив сумну і безперспективну для "Челсі" картину гол Андреса Іньєсти, забитий, так би мовити, в роздягальню.

Однак тут-таки, за хвилину, Френк Лемпард вивів Родрігеса на ударну позицію, і бразилець запустив філігранну дугу над Віктором Вальдесом. Перший тайм матчу, який так жахливо складався для англійців, на подив завершився на їхню користь.

Природно, другу половину поєдинку футболісти "Челсі" почали, "окопавшись" біля своїх воріт. Каталонці взяли в облогу штрафний майданчик Петера Чеха, намагаючись чергувати атаки з флангу і через центр. Досить швидко це дало плоди: Дідьє Дрогба завалив Сеска Фабрегаса в своєму штрафному. Тим не менш, Ліонель Мессі з 11-метрової позначки влучив м'ячем у поперечину, і "Барселоні" знову довелося починати все спочатку.

Час минав, наближаючи фінальний свисток, а англійський клуб все ще намертво був притиснутий до своїх воріт. Рідко хто з англійців переходив на половину поля суперника. Облога тривала до останніх хвилин, але завершилася геть неймовірно з погляду логіки і абсолютно закономірно, виходячи зі статистики. Фернандо Торрес підстеріг черговий винос зі свого штрафного і з центру поля втік на зустріч з Вальдесом. Переграти земляка форварду було не надто важко...

"Челсі" став першим фіналістом Ліги чемпіонів, зумівши зупинити головного фаворита та чинного переможця турніру. Суперник лондонців визначиться в середу, в протистоянні "Реала" й "Баварії" (1:2).

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 937 | Додав: adminA | Теги: Челсі, Барселони путівку, фіналу Ліги чемпіонів