Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Головна » 2014 » Червень » 27 » Росія залишає чемпіонат світу з футболу. ВІДЕО
12:53
Росія залишає чемпіонат світу з футболу. ВІДЕО
Інші останні Новини спорту на сайті holosUA.com/

У Бразилії завершився груповий етап чемпіонату світу з футболу, в рамках якого в групі Н до плей-оф вийшли команди Бельгії та Алжиру. Друга путівка в 1/8 фіналу у цій групі розігрувалася в матчі Алжир – Росія 26 червня.

Гра в Куритибі проходила у впертій і приблизно рівній боротьбі. Росіяни краще виглядали на початку гри, коли на 6-й хвилині Олександр Кокорін відкрив рахунок ефектним ударом головою. Надалі алжирці поступово перехопили ініціативу, хоча росіяни мали можливість подвоїти перевагу в контратаках. Гол Іслама Слімані на 60-й хвилині був забитий головою після розіграшу кутового. Наприкінці росіяни хоч здійснили штурм воріт суперника, але матч так і завершився внічию 1:1.

У паралельній грі Південна Корея - Бельгія лідери групи бельгійці обіграли суперника з рахунком 1:0.

Отже, у підсумковій турнірній таблиці у Бельгії виявилося 9 очок, в Алжиру - 4, Росії - 2 і Кореї - 1.

Чемпіонат світу у Бразилії проходить з 12 червня по 13 липня.

Група H. 3-й тур

Голи: Слімані, 60 - Кокорін, 6

Алжир: Мболі, Меджані, Манді, Алліш, Белькалем, Месба, Фегулі, Браїмі (Єбда, 71), Бенталеб, Джаба (Гіля, 77), Слімані (Судані, 90)

Росія: Акінфєєв, Березуцький, Козлов, Ігнашевич, Шатов (Дзагоєв, 67), Самедов, Файзулін, Комбаров, Глушаков (Денисов, 46), Кержаков (Канунніков, 81), Кокорін

Попереджені: Месба, Гіля, Кадамуро - Комбаров, Козлов

За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Новини спорту | Переглядів: 1083 | Додав: adminA | Теги: Росія залишає чемпіонат світу з фут