Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Все про нерухомість
Архів-календар
Головна » 2016 » Травень » 19 » "Севілья" втретє поспіль виграла Лігу Європи. ВІДЕО
09:02
"Севілья" втретє поспіль виграла Лігу Європи. ВІДЕО
Інші останні Новини спорту на сайті holosUA.com/

У Базелі (Швейцарія) ввечері 18 травня відбувся фінальний матч розіграшу Ліги Європи УЄФА сезону 2015/16, в якому іспанська "Севілья" обіграла англійський "Ліверпуль" з рахунком 3:1, передає УНІАН.

Долю матчу було визначено в середині другого тайму.

Перший тайм проходив у приблизно рівній боротьбі. А єдиний точний удар на 35-й хвилині Деніела Старріджа дозволила англійцям піти на перерву, ведучи в рахунку – 1:0.

Та в другому таймі гра геть змінилася. Перевагою володіли футболісти "Севільї". Гра ледь відновилася, як гол забив Кевін Гамейро. Маріано отримав м'яча на правому фланзі, пройшов двох захисників і прострілив на лінію воротарського, а Гамейро, набігши, в дотик розстріляв порожні ворота.

А долю матчу і всього турніру двома голами протягом 6 хвилин вирішив Коке Андухар. На 64-й хвилині Вітоло пішов вперед по лівому флангу, обігруючись з партнерами, а на вході в штрафний наспілий Коке буквально зняв м'яча у нього з ноги і переправив у сітку, під дальню штангу - 2:1.

А на 70-й хвилині швидка контратака севільців привела до пасу зліва, після чого м'яч, зачепивши двох гравців "Ліверпуля", опинився у Коке. Той пробив точно під дальню штангу – 3:1.

Зазначимо, українець Євген Коноплянка залишився в запасі "Севільї" і на полі не з'являвся.

Іспанська команда втретє поспіль (2013/14, 2014/15, 2015/16) і вп'яте в історії (також 2005/06, 2006/07) виграла другий за значущістю єврокубок.

У минулому сезоні "Севілья" у фіналі здолала дніпропетровський "Дніпро", а в нинішньому році - у півфіналі - донецький "Шахтар".

"Ліверпуль" - "Севілья" 1-3

Гол: Старрідж, 35 - Гамейро, 46, Коке, 64, 70

"Ліверпуль": Міньйоле - Морено, Туре (Бентеке, 82), Ловрен, Клейна - Джан, Мілнер - Коутіньйо, Фірміні (Ориг, 69), Лаллана - Старрідж

"Севілья": Сорія - Ескудеро, Каррісу, Рамі, (Колодзейчак, 78), Маріано - Нзонзі, Крихов'як - Вітоло, Банега (Крістофоро, 90+4), Коке - Гамейро (Іборра, 89).

За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Новини спорту | Переглядів: 779 | Додав: adminA | Теги: Ліга Європи, Севілья втретє поспіль