Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Головна » 2009 » Жовтень » 29 » "Шахтар" обіграв "Динамо" і вийшов до півфіналу Кубка України
10:59
"Шахтар" обіграв "Динамо" і вийшов до півфіналу Кубка України
Інші останні Новини спорту на сайті holosUA.com/

Вчора, 28 жовтня, в Донецьку, на "Донбас Арені" відбувся поєдинок 1/4 фіналу Кубка України, в якому "Шахтар" приймав київське "Динамо". "Гірники" упевнено розібралися з підопічними Валерія Газзаєва, обігравши їх з рахунком 2:0, і вийшли до півфіналу.
"Шахтар" - "Динамо" 2:0

Голи: Срна, 23, Фернандіньо, 90+3

"Шахтар": Пятов, Срна, Кучер, Ракицький, Кобін (Рац, 89), Ілсіньо, Хюбшман, Жадсон (Гай, 89), Вілліан, Фернандіньо, Луіс Адріано

"Динамо": Богуш, Бетао, Хачеріді, Алмейда, Єрьоменко, Гіоане, Вукоєвич, Михалик (Ярмоленко, 57, Гусєв, 74), Шевченко, Мілевський, Кравець (Алієв, 46).

Двобої динамівців з "гірниками" - це завжди видовище і загострення пристрастей. Ось і цього разу матч ряснів жорсткими прийомами і сутичками гравців. Як водиться в таких випадках, не обійшлося і без виведення з поля.

Важко сказати, як склався б матч, якби Станіслав Богуш не пропустив м'яча на 23-й хвилині. Срна після скидки Ілсіньо з одного дотику потужно пробив з кута штрафного, а кіпер киян пустив м'яч під собою в ближній кут.

У другому таймі малюнок матчу мало чим змінився: кияни якщо й атакували, то до небезпечних моментів справа доходила рідко. У свою чергу, "гірники" виглядали небезпечнішими, хоча як і динамівці величезною кількістю моментів похвалитися не могли.

На 85-й хвилині Огнен Вукоєвич залишив свою команду в меншості, ніж звів шанси команди відігратися до мінімуму. У чужій штрафній хорват щось зробив з Кучером, після чого захисник "гірників" упав як підкошений. Суддя показав Огнену червону картку і відправив до роздягальні.

А коли йшов вже додатковий час, "Шахтар" встановив остаточний рахунок. Знову відзначився Ілсіньо гольовою передачею, яку реалізував Фернандіньо.