Сб, 2024-04-20, 09:40

Головна » 2014 » Червень » 16 » Швейцарія, Франція й Аргентина здобули перемоги - ЧС-2014
12:50
Швейцарія, Франція й Аргентина здобули перемоги - ЧС-2014

15 червня зустріч першості світу у групі E завершилася вольовою перемогою Швейцарії над Еквадором. Рахунок був відкритий на 22-й хвилині, коли Айові зі штрафного виконав подачу у воротарський майданчик, звідки Еннер Валенсія головою спрямував м'яч у ворота швейцарців.

Відігратися швейцарці зуміли на початку другого тайму: Родрігес з кутового виконав подачу у воротарський, а Мехмеді головою переправив м'яч у ворота еквадорців.

Вирвати перемогу швейцарці зуміли в компенсований до матчу час: Родрігес прострілив у воротарський, а Сеферович з близької відстані розстріляв ворота еквадорців.

Група E. 1-й тур

Швейцарія - Еквадор – 2:1. Стадіон "Мане Гаррінча - Національний" в Бразиліа.

Голи: Валенсія, 22 (0:1); Мехмеді, 48 (1:1); Сеферович, 90+3 (2:1).

Попередження: Джуру, 84 - Паредес, 53.

Швейцарія: Бенальйо, Ліхтштайнер, Джуру, фон Берген, Родрігес, Інлер, Джака, Шакірі, Бехрамі, Штокер (Мехмеді, 46), Дрміч (Сеферович, 75).

Еквадор: Домінгес, Паредес, Ерас, Гуагуа, В. Айові, Груесо, Нобоа, Валенсія, Монтеро (Рохас, 77), Е. Валенсія, Кайседо (Арройо, 70).

Дубль Бензема допоміг Франції розгромити Гондурас

Повести в рахунку французи зуміли наприкінці першого тайму, коли Бензема реалізував пенальті. При цьому за фол у штрафному другу жовту картку отримав Паласіос, і Гондурас залишився вдесятьох.

Подвоїти рахунок "триколірні" зуміли на початку другого тайму: м'яч після удару Бензема влучив у штангу, прокотився по стрічці і від руки Вальядареса перетнув лінію воріт.

Остаточний результат встановив той-таки Бензема, якому на 72-й хвилині вдався чарівний удар під поперечину. Підсумковий рахунок - 3:0 на користь збірної Франції.

Франція - Гондурас – 3:0. Стадіон "Бейра-Ріо - Жозе Пінейро Борда" в Порту-Алегрі.

Голи: Бензема, 45 (1:0, пен); Вальядарес, 48 (2:0, автогол); Бензема, 72 (3:0).

Попередження: Евра, 7; Погба, 28; Кабай, 45 +2 - Паласіос, 28; Гарсія, 53; Гаррідо, 83.

Вилучення: немає - Паласіос, 43.

Франція: Грізманн, Матюїді, Бензема, Сахо, Дебюші, Погба (Сіссоко 57), Вальбуена (Жиру 77), Евра, Варан, Кабайє (Мавуба 65), Льоріс.

Гондурас: Бекелес, Паласіос, Костлі, Гаррідо, Фігероа, Вальядарес, Бенгтсон (Гарсія 46), Бернардес (Чавес 46), Еспіноза, Нахар (Кларос 58), Ісагуірре.

Гол Мессі приніс перемогу Аргентині у матчі з боснійцями

Вже на третій хвилині захисник боснійців Зеад Колашинац зрізав м'яч у власні ворота після кутового у виконанні Ліонеля Мессі та скидки Маркоса Рохо. У другому таймі аргентинський капітан збільшив розрив у рахунку.

За шість хвилин до закінчення основного часу матчу, один м'яч відіграв нападник Ведад Ібішевич, який вийшов на заміну у середині другого тайму.

Група F. 1-й тур.

Аргентина - Боснія 2:1 (1:0, 1:1). Стадіон "Маракана" в Ріо-де-Жанейро.

Голи: 1:0 - 3, автогол Колашинац, 2:0 - 65 Мессі, 2:1 - 84 Ібішевич.

Аргентина - Ромеро, Кампаньяро (Гаго, 46), Фернандес, Гарай, Сабалета, Маскерано, Рохо, М. Родрігес (Ігуаїн, 46), Ді Марія, Мессі, Агуеро (Біглія, 87).

Боснія - Бегович, Муйджа (Ібішевич, 69), Бічакчич, Спахич, Колашинац, Бешич, Хайрович (Вішча, 71), Місімович (Медуньянін, 74), П'янич, Лулич, Джеко.

Попередження: Рохо (25), Спахич (63)

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 1012 | Додав: adminA | Теги: перемоги, ЧС-2014, Франція й Аргентина, Швейцарія