Пт, 2024-03-29, 14:59

Головна » 2016 » Серпень » 20 » Українські каное- двійка та байдарка-четвірка виступлять у фіналах Ігор
07:57
Українські каное- двійка та байдарка-четвірка виступлять у фіналах Ігор

Хмельничанин Дмитро Янчук та львів'янин Тарас Міщук кваліфікувалися у фінал на 1000-метрівці каное-двійок веслувального турніру Олімпіади в Ріо.

Український дует у півфіналі показав кращий час серед семи екіпажів, повідомляє "Укрінформ".

За медалі боротиметься і наша байдарка-четвірка у складі волинянки Марії Повх, вінничанки Світлани Ахадової, одеситки Анастасії Тодорової та хмельничанки Інни Грищун.

Українки у півфіналі на 500-метрівці були другими у своєму заїзді.

Раніше сьогодні збірна України з синхронного плавання показала четвертий результат на Олімпійських іграх 2016 року. Міністр молоді та спорту Ігор Жданов переконаний, що українок засудили.

Так, у п'ятницю 19 серпня Україна випробовувала свої шанси отримати олімпійське "золото" у синхронному плаванні та легкій атлетиці.

Нагадаємо, за підсумками 13-го змагального дня збірна України посіла 23-е місце. Лідером медального заліку залишається збірна США, На рахунку американців вже рівно 100 нагород - 35 золотих, 33 срібних та 32 бронзових медалі. Найближчими переслідувачами збірної США є команди Великобританії (22-21-13, 56), Китаю (20-16-22, 58), Німеччини (13-8-11, 32), Росії (12-15-17, 44) і Японії (12-6-18, 36).

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 865 | Додав: adminA | Теги: українські каное- двійка, фіналал, байдарка-четвірка