Сб, 2024-04-20, 10:05

Головна » 2012 » Квітень » 22 » Вболівальники Севільї, на знак протесту, закидали поле тенісними м'ячиками
15:07
Вболівальники Севільї, на знак протесту, закидали поле тенісними м'ячиками

Вболівальники Севільї висловили протест пізнім часом початку домашнього матчу 34-го туру чемпіонату Іспанії з Леванте, закидавши поле Санчес Пісхуан сторонніми предметами.

Щоб уникнути накладки з іспанським класико Барселона - Реал, яке транслювалося в прайм-тайм, суботня гра Севільї з Леванте була перенесена на 22.30, що викликало бурхливе обурення багатьох шанувальників андалузького клубу.

Щойно матч почався, хазяйську штрафну закидали тенісними м'ячами, а на одному з банерів було написано "Зупиніть матч, поки говорить Моуріньо", повідомляє блог Dirty Tackle

Гра була перервана і відновилася лише після того, як поле було повністю очищено від м'ячів. Сам матч завершився нічиєю 1:1.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 1005 | Додав: admin | Теги: протест, Севілья, поле тенісними м'ячиками