Пт, 2023-09-22, 14:43


Головна Реєстрація RSS PDA   18+
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Аналітика, статті, публіцистика » Аналітика

Коли немовлята починають розуміти жарти з’ясуваливчені

Маленькі діти починають розуміти гумор уже з одного місяця. Чим старшими вони стають, жарти, які подобаються малечі, змінюються.

жарт немовлята

Про це йдеться у дослідженні, яке опублікували у журналі Behavior Research Methods, передає Бристольський університет.

Британські науковці створили опитувальник із 20 запитань. Вони попросили батьків 671 дитини від 0 до 47 місяців із Великої Британії, США, Австралії та Канади відповісти про те, як розвивається гумор у їхніх дітей.

Виявилось, що найраніший вік, коли діти розуміють гумор – один місяць. Проте у середньому 50% дітей починали розуміти гумор до 2 місяців, а інші 50% — до 11 місяців.

Загалом дослідники визначили 21 тип гумору в дітей. Так, діти до року цінували фізичні, зорові та слухові форми гумору: наприклад, лоскотання, гримаси, смішні звуки, прикривання очей руками тощо.

Однорічним дітям подобався гумор із реакцією від інших. Наприклад, дражніння, показ прихованих частин тіла, лякання. Однорічним також подобалося поводитися, як щось інше, наприклад, як тварина.

Діти від 2 років цінували гумор, який стосувався вимови слів. Так, їх смішило повторення незрозумілих слів, підміна понять – наприклад, їх смішить, якщо сказати, що собаки мукають, як корови.

Також діти цього віку демонструють агресивність, їм подобається висміювати інших, штовхати заради жарту.

У три роки дітей смішить гра з соціальними правилами. Тобто їм подобається повторяти нецензурні слова, щоб бути смішними. У цьому віці діти починають розуміти каламбур слів.

жарт немовлята

Дослідження показує, що гумор — це складний процес, який розвивається у перші чотири роки життя. Провідна авторка дослідження, докторка Елена Хойка каже, що за допомогою гумору вчені зможуть визначати рівень розвитку дітей. Але для цього необхідно провести більше досліджень, щоб зрозуміти, як саме розвивається гумор.

Поширити в соцмережах:
Категорія: Аналітика | Додав: admin |
Дата публікації: 2021-11-21 | Переглядів: 22690 | Теги: жарт, немовлята, розуміня | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]