Вівторок, 31.03.2015, 08:38

Nowyny.com:

Новини України
Курси валют в Україні
Прогнози погоди
Новини Росії
Навіны Беларусі
Новини світу
Новини економіки
Новини культури
Новини релігії
Новини спорту
Новини кіно: анонси, скандали, актори
Новини шоу-бізнесу: сенсації, курйози, фото, світське життя
Новини медицини. Здоров'я. Лікарські дива
Новини науки і технології
Автоновини: все про автомобілі
Кримінальні новини і надзвичайні новини
Новини про відпочинок і туризм
Катастрофи та природні катаклізми
Іноземні видання по-українськи
Иностранная пресса по-русски
Цікаві інтерв'ю
Історія українських земель
Відеоматеріали
Анонси. Повідомлення. Прес-релізи
Онлайн ТБ - цікаві телеканали на "Голос UA на РФ" у прямому ефірі
КІНОЗАЛ - фільми і програми українських каналів онлайн
Біографії. Довідки. Справки. Биографии. Досье
Новини бізнесу
Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Голос UA на РФ
Архів-календар
загрузка...
Пошук на сайті
Свежие новости
НОВОСТЬ ДНЯ
Головна » Курси валют в Україні. А також останні новини, курси валют в Україні і прогноз погоди і цікаві тести.

Останні новини України, новини Росії, новини світу, новини економіки і кримінальні новини.
1 2 3 ... 44 45 »

 

 

Офіційний курс валют на 31 березня, встановлений Національним банком України. Євро, російський рубль та долар подешевшали.


 

 

Офіційний курс валют на 30 березня, встановлений Національним банком України. Євро подешевшав, російський рубль та долар подорожчали.


 

 

Офіційний курс валют на 27 березня, встановлений Національним банком України. Євро та російський рубль подорожчали, долар подешевшав.


 

 

Офіційний курс валют на 26 березня, встановлений Національним банком України. Євро, російський рубль та долар подорожчали.


 

 

Офіційний курс валют на 25 березня, встановлений Національним банком України. Євро, російський рубль та долар подорожчали.


 

 

Офіційний курс валют на 24 березня, встановлений Національним банком України. Євро подорожчав, російський рубль та долар подешевшали.


 

 

Офіційний курс валют на 23 березня, встановлений Національним банком України. Євро та долар подешевшали, російський рубль подорожчав.


 

 

Офіційний курс валют на 20 березня, встановлений Національним банком України. Євро, російський рубль та долар подорожчали.


 

 

Офіційний курс валют на 19 березня, встановлений Національним банком України. Євро, російський рубль та долар подорожчали.


 

 

Офіційний курс валют на 18 березня, встановлений Національним банком України. Євро, російський рубль та долар подорожчали.


 

 

Офіційний курс валют на 17 березня, встановлений Національним банком України. Євро, російський рубль та долар подорожчали.


 

 

Офіційний курс валют на 16 березня, встановлений Національним банком України. Євро, російський рубль та долар подорожчали.


 

 

13 березня котирування гривні до долара на міжбанківському валютному ринку України на закритті торгів встановилися на рівні 21,53-21,65.


 

 

Офіційний курс валют на 13 березня, встановлений Національним банком України. Євро та російський рубль подешевшали, долар подорожчав.


 

 

Офіційний курс валют на 12 березня, встановлений Національним банком України. Євро, російський рубль та долар подешевшали.
 


 

Курс долара на межбанку 11 березня знизився на 13 копійок - до 21,57 грн / дол. Євро знизився на 54 копійки - до 22,80 грн / євро. За даними компанії "Укрділінг", торги по долару закрилися в діапазоні 21,4700-21,5700 грн / дол., євро 22,7002-22,8016 грн .


 

 

Офіційний курс валют на 11 березня, встановлений Національним банком України. Євро, російський рубль та долар подешевшали.


 

 

Офіційний курс валют на 10 березня, встановлений Національним банком України. Євро, російський рубль та долар подешевшали.


 

 

Офіційний курс валют на 6 березня, встановлений Національним банком України. Євро, російський рубль та долар подешевшали.


 

 

Офіційний курс валют на 5 березня, встановлений Національним банком України. Євро, російський рубль та долар подешевшали.


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET