Субота, 30.05.2015, 16:16


Новини України
Курси валют в Україні
Прогнози погоди
Новини Росії
Навіны Беларусі
Новини світу
Новини економіки
Новини культури
Новини релігії
Новини спорту
Новини кіно: анонси, скандали, актори
Новини шоу-бізнесу: сенсації, курйози, фото, світське життя
Новини медицини. Здоров'я. Лікарські дива
Новини науки і технології
Автоновини: все про автомобілі
Кримінальні новини і надзвичайні новини
Новини про відпочинок і туризм
Катастрофи та природні катаклізми
Іноземні видання по-українськи
Иностранная пресса по-русски
Цікаві інтерв'ю
Історія українських земель
Відеоматеріали
Анонси. Повідомлення. Прес-релізи
Онлайн ТБ - цікаві телеканали на "Голос UA на РФ" у прямому ефірі
КІНОЗАЛ - фільми і програми українських каналів онлайн
Біографії. Довідки. Справки. Биографии. Досье
Новини бізнесу
Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Голос UA на РФ
Архів-календар
загрузка...
Пошук на сайті
Свежие новости
НОВОСТЬ ДНЯ
Головна » Курси валют в Україні. А також останні новини, курси валют в Україні і прогноз погоди і цікаві тести.

Останні новини України, новини Росії, новини світу, новини економіки і кримінальні новини.
1 2 3 ... 46 47 »

 

 

Офіційний курс валют на 29 травня, встановлений Національним банком України. Євро та долар подорожчали, російський рубль подешевшав.


 

 

Офіційний курс валют на 28 травня, встановлений Національним банком України. Євро, російський рубль та долар подешевшали.


 

 

Офіційний курс валют на 27 травня, встановлений Національним банком України. Євро, російський рубль та долар подорожчали.


 

 

Офіційний курс валют на 26 травня, встановлений Національним банком України. Євро подешевшав, російський рубль та долар подорожчали.


 

 

Офіційний курс валют на 25 травня, встановлений Національним банком України. Євро, російський рубль та долар подорожчали.


 

 

Офіційний курс валют на 22 травня, встановлений Національним банком України. Євро, російський рубль та долар подешевшали.


 

 

Офіційний курс валют на 21 травня, встановлений Національним банком України. Євро, російський рубль та долар подешевшали.


 

 

Офіційний курс валют на 20 травня, встановлений Національним банком України. Євро, російський рубль та долар подешевшали.
 


 

 

Офіційний курс валют на 19 травня, встановлений Національним банком України. Євро, російський рубль та долар подорожчали.


 

 

Офіційний курс валют на 18 травня, встановлений Національним банком України. Євро подешевшав, російський рубль та долар подорожчали.


 

 

Офіційний курс валют на 15 травня, встановлений Національним банком України. Євро подорожчав, російський рубль та долар подешевшали.


 

 

Офіційний курс валют на 14 травня, встановлений Національним банком України. Євро та долар подешевшали, російський рубль подорожчав.


 

 

Офіційний курс валют на 13 травня, встановлений Національним банком України. Євро та долар подорожчали, російський рубль подешевшав.


 

 

Офіційний курс валют на 12 травня, встановлений Національним банком України. Євро, російський рубль та долар подешевшали.


 

 

Офіційний курс валют на 8 травня, встановлений Національним банком України. Євро, російський рубль та долар подешевшали.


 

 

Офіційний курс валют на 7 травня, встановлений Національним банком України. Євро та російський рубль подорожчали, долар подешевшав.


 

 

Офіційний курс валют на 6 травня, встановлений Національним банком України. Євро та російський рубль подешевшали, долар подорожчав.


 

 

Офіційний курс валют на 5 травня, встановлений Національним банком України. Євро, долар та російський рубль подорожчали.


 

 

Офіційний курс валют на 30 квітня, встановлений Національним банком України. Євро, долар та російський рубль подешевшали.


 

Офіційний курс валют на 28 квітня, встановлений Національним банком України. Євро та долар подорожчали, російський рубль подешевшав.