Четвер, 24.05.2012, 18:40


Новини України
Курси валют в Україні
Прогнози погоди
Новини Росії
Навіны Беларусі
Новини світу
Новини економіки
Новини культури
Новини релігії
Новини спорту
Новини кіно: анонси, скандали, актори
Новини шоу-бізнесу: сенсації, курйози, фото, світське життя
Новини медицини. Здоров'я. Лікарські дива
Новини науки і технології
Автоновини: все про автомобілі
Кримінальні новини і надзвичайні новини
Новини про відпочинок і туризм
Катастрофи та природні катаклізми
Іноземні видання по-українськи
Иностранная пресса по-русски
Цікаві інтерв'ю
Історія українських земель
Відеоматеріали
Анонси. Повідомлення. Прес-релізи
Онлайн ТБ - цікаві телеканали на "Голос UA на РФ" у прямому ефірі
КІНОЗАЛ - фільми і програми українських каналів онлайн
Біографії. Довідки. Справки. Биографии. Досье
Новини бізнесу
Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Голос UA на РФ
Наше опитування
Чи парафують європейці угоду про Асоціацію України з ЄС?
Усього відповідей: 29
Пошук на сайті
Новини партнерів
Новини партнерів
Форма входу
Логін:
Пароль:
Поділися з друзями
Головна » 2010 » Червень » 29 » На дружину пастора Сандея Аделаджі вимагають завести кримінальну справу
17:09
На дружину пастора Сандея Аделаджі вимагають завести кримінальну справу
Інші останні Новини України


Адвокат потерпілих від фінансових афер компаній, пов'язаних із церквою "Посольство Боже", Іван Боднарук вимагає від правоохоронних органів завести кримінальну справу на дружину пастора Сандея Аделаджі - Абоседе (пастор Босе), пише газета "Сегодня".
Привід для порушення справи - свіжі свідчення про те, що саме представники дружини пастора Сандея Аделаджі отримували гроші від нині арештованої Ірини Д., керівниці "піраміди" НП "Грант", на купівлю квартири.

"Водій і охоронець Ірини Д. дав свідчення слідству, що особисто був свідком того, як у приватного нотаріуса на ім'я Босе Аделаджі оформлялася трикімнатна квартира в присутності двох пасторів церкви "Посольство Боже". У четвер на очній ставці з водієм цю інформацію підтвердила і сама Ірина Д.", - сказав Боднарук.

Водій Ірини Д. Геннадій Кучеревський сказав, що також був присутній у той час, коли Ірині Д. подзвонила чи то сама Абоседе, чи то її представники і сказали, що треба нести гроші вкладників на квартиру.

"Коли Абоседе Аделаджа подзвонила і дала жорстке доручення Ірині шукати й оплатити покупку квартири нібито "для потреб церкви", та була дуже засмучена. Але противитися вона не могла, адже якщо хтось ішов проти Аделаджі, то опинявся в "анафемі", - сказав Кучеревський, який також був адептом церкви.

У МВС поки що не підтвердили і не спростували інформацію про свідчення Кучеревського. Але адвокат налаштований рішуче. "Я буду вимагати, щоб Абоседе Аделаджу взяли під арешт", - сказав газеті Боднарук.

У прес-службі "Посольства" перенаправляли за коментарями до адвоката Аделаджі Андрія Федура, але його помічниця повідомила, що він не зможе говорити. "А ще ми збираємося подавати в суд на людей, які брехливо звинувачують нашого пастора Сандея Аделаджу", - сказали в "Посольстві Божому".

Зараз майно Сандея Аделаджі заарештоване, а сам пастор перебуває на підписці про невиїзд. Прихожанином його "Посольства Божого" є й мер Києва Леонід Черновецький.

За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Погода, Новости, загрузка...
Категорія: Новини України | Переглядів: 125 |
Всього коментарів: 0
ЗАЛИШ СВІЙ КОМЕНТАР ПРО ЦЮ НОВИНУ
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ТВОЯ ДУМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ СВІТУ, ХАЙ ПРО НЕЇ ЗНАЮТЬ ВСІ









Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Створити сайт безкоштовно