3031
Головна » 2010 » Серпень » 11 » "Шахтар" зіграв унічию з італійською "Пармою"
16:29
"Шахтар" зіграв унічию з італійською "Пармою"

10 серпня донецький "Шахтар" провів товариський матч з 8-ю командою Серії А "Пармою". Зустріч завершилася з нічийним рахунком 1:1. З перших хвилин Мірча Луческу використовував ігрову схему з єдиним нападником на вістрі, роль котрого виконав Адріано.
Захисна лінія "Шахтаря" була побудована таким чином: у центрі оборони розташувалися Кучер та Чижов, а Шевчук з Іщенком грали відповідно на лівому і правому флангах.

У першому таймі невелика перевага була на боці донеччан, однак Фернандіньйо, Вілліан та Луїс Адріано не використали своїх моментів.

На початку другого тайму м'яч таки влетів у ворота італійців. Марсело Морено отримав класний пас, вискочив на побачення з голкіпером і холоднокровно його переграв. На 64-й хвилині Морено знову втік від захисників, але цього разу нападник не влучив у ворота.

А на 75-й хвилині італійці зрівняли рахунок. Фланговий прохід Антонеллі завершився прострілом в майданчик "гірників", де найспритнішим виявився Паонесса. Італієць з кількох метрів спрямував м'яча у сітку.

Перемогу українській команді міг принести Руслан Фомін, але нападник не використав вихід сам на сам, пробивши у воротаря.

У середу "гірники" повертаються до Донецька. А вже у неділю "Шахтар" приймає "Карпати" в рамках 6-го туру чемпіонату України.

Товариський матч

Парма. Стадіон "Енніо Тардіні". 5000 глядачів. +31 градус Арбітр: Крістіан Брігге (Італія)

"Парма" – "Шахтар" - 1:1

"Парма": Паваріні, Антонеллі (Зе Едуардо, 84) Марроне (к), Дзаккардо, Лукареллі А. (Дініз, 73), Маркес, Галлоппа, Джовінко (Пачі, 56), Палетта (Паонесса, 56), Валіані, Лукареллі К. (Рісполі, 56)

"Шахтар": Худжамов (Вірт, 81), Іщенко, Кучер, Чижов, Шевчук, Фернандіньйо, Гай (Кравченко, 58), Вілліан (Гладкий, 71), Жадсон (Тейшейра, 46), Коста (Фомін, 66), Адріано (Морено, 46)

0:1 Марсело Морено, 52 1:1 Паонесса, 75

Попередження: Галлоппа, 35

Слід зазначити, що урочисте відкриття музею футбольного клубу "Шахтар", присвяченого історії клубу, пройшло 14 липня в Донецьку на стадіоні "Донбас Арена". Як повідомляє прес-служба стадіону, це найбільший спортивний музей в Україні, аналогів якому немає в СНД.

Традиційну стрічку перерізали президент ФК "Шахтар" Рінат Ахметов, головний тренер клубу Мірча Луческу, а також легендарний капітан команди Михайло Соколовський.

У вітринах п'яти історичних залів представлені завойовані командою нагороди і трофеї, унікальні документи та фотографії.

Центральне місце посідає 23-метрова "стіна слави", уздовж неї розміщуються вилиті з металу оригінальні відбитки долонь і ступень легендарних футболістів і тренерів команди.

В експозиції також можна побачити трофеї "Шахтаря", завойовані в різні роки: кубок СРСР, оригінальний кубок "Разом з командою", кубки українських чемпіонатів.

Кубок УЄФА посів почесне місце в останньому залі, присвяченому новітній історії клубу.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 960 | Додав: holos