Середа, 21.11.2018, 10:07


Головна Реєстрація RSS PDA   18+
Вітаю Вас, Гість
Зверніть увагу
Новини України
Курси валют в Україні
Прогнози погоди
Новини Росії
Навіны Беларусі
Новини світу
Новини економіки
Новини культури
Новини релігії
Новини спорту
Новини кіно: анонси, скандали, актори
Новини шоу-бізнесу: сенсації, курйози, фото, світське життя
Новини медицини. Здоров'я. Лікарські дива
Новини науки і технології
Автоновини: все про автомобілі
Кримінальні новини і надзвичайні новини
Новини про відпочинок і туризм
Катастрофи та природні катаклізми
Іноземні видання по-українськи
Иностранная пресса по-русски
Цікаві інтерв'ю
Історія українських земель
Відеоматеріали
Анонси. Повідомлення. Прес-релізи
Онлайн ТБ - цікаві телеканали на "Голос UA на РФ" у прямому ефірі
КІНОЗАЛ - фільми і програми українських каналів онлайн
Біографії. Довідки. Рецепти
Новини бізнесу
Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Архів-календар
Головна » 2018 » Лютий » 21 » У Київській області порахували індекс європейського поступу за 2014-2016 роки
09:13
У Київській області порахували індекс європейського поступу за 2014-2016 роки
Інші останні Новини України на сайті holosUA.com/

20  лютого 2018 року  в с. Крюківщина відбулася презентація «Індексу Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні за 2014 – 2016 роки. Презентація результатів у Київській області».

Захід проводився в рамках проекту «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу: оцінка економічних реформ в регіонах України на шляху до впровадження зони вільноїторгівлі з ЄС», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з БРГМО «Богуслав Січ»у складі Асоціації регіональних аналітичних центрів. Реалізація проекту стала можливою в рамках ініціативи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (м. Київ) «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid).

Під час заходу експерт БРМГО «Богуслав Січ» Василь Гуменюк презентував результати дослідження розрахунку Індексу Євроінтеграційного Економічного Поступу за 2014 – 2016 роки в Київській області.

За даними дослідження Індекс євроінтеграційного економічного поступу Київська область посіла наступні місця у загальноукраїнському рейтингу: у 2014 році – 6 місце (значення індексу – 0,3288), у 2015 році – 9 місце (значення індексу – 0,3727) та у 2016 році – 10 місце (значення індексу – 0,3684).

У 2014 році серед найгірших показників, що відображають глибину торгівельно-економічних зв’язків Київської області з країнами ЄС були наступні: «1.12 . Кількість схвалених (уповноважених) експортерів відносно до загальної кількості експортерів товарів», «1.14 Частка прямих інвестицій, що надійшли з області в економіку країн ЄС у загальному обсязі інвестицій, що здійснені з області» та «1.15 Індекс інвестиційної відкритості регіону для ЄС». Усі ці показники отримали значення «0». Останнє місце у рейтингу Київська область посіла за показником «1.16 Показник грошових переказів фізичних осіб з ЄС до регіону» з мінімальним значенням 0,08 при максимальному значенні по Україні 3,10.

У 2015 році найгірші показники також були зафіксовані, як і у 2014 році за такими позиціями «1.12 . Кількість схвалених (уповноважених) експортерів відносно до загальної кількості експортерів товарів», «1.14 Частка прямих інвестицій, що надійшли з області в економіку країн ЄС у загальному обсязі інвестицій, що здійснені з області», і вони знову мали значення «0», а передостаннє місце у рейтингу Київська область зайняла за показником «1.16 Показник грошових переказів фізичних осіб з ЄС до регіону»» і в 2015 році це значення дорівнювало 0,45.

У 2016 році найгірші показники були за наступними позиціями «1.14 Частка прямих інвестицій, що надійшли з області в економіку країн ЄС у загальному обсязі інвестицій, що здійснені з області» та «1.15 Індекс інвестиційної відкритості регіону для ЄС», і знову на останнє місце Київська область опустилася за показником «1.16 Показник грошових переказів фізичних осіб з ЄС до регіону» із значенням 0,74.

Серед найкращих показників у 2014 році були «1.11 . Кількість суб'єктів господарювання промисловості, яким надано право експорту харчової продукції тваринництва до країн ЄС, відносно до загальної кількості суб'єктів господарювання, що займаються виробництвом харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів» значення 14,49 дало змогу зайняти перше місце в рейтингу, показник «1.1 Питома вага  експорту товарів до країн ЄС у загальному обсязі експорту товарів з регіону» - 3 місце та «1.9 Індекс проникнення імпорту з ЄС» - 4 місце.

У 2015 році Київська область зайняла 1 місце за показником «1.15 Індекс інвестиційної відкритості регіону для ЄС» зі значенням 0,09, але цьому регіон може завдячувати нульовим значенням за цим показником усіх інших регіонів України. Дещо знизився рейтинг у порівнянні з 2014 роком за показником «1.11 . Кількість суб'єктів господарювання промисловості, яким надано право експорту харчової продукції тваринництва до країн ЄС, відносно до загальної кількості суб'єктів господарювання, що займаються виробництвом харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів» уі у 2015 році було зайнято 3 місце. Третій кращий показник у 2015 році Київської області спостерігався за показником «1.8 . Коефіцієнт зовнішньоторговельного обороту регіону з ЄС» 5 місце зі значенням 0,57.

За 2016 рік найкращі показники були за такими значеннями «1.12 Кількість схвалених (уповноважених) експортерів відносно до загальної кількості експортерів товарів» - 3-є місце (значення 16,65) та третє місце в рейтингу за показником «1.11 . Кількість суб'єктів господарювання промисловості, яким надано право експорту харчової продукції тваринництва до країн ЄС, відносно до загальної кількості суб'єктів господарювання, що займаються виробництвом харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів» і 4-е місце за показником «1.8 . Коефіцієнт зовнішньоторговельного обороту регіону з ЄС».

Поширити в соцмережах:
За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Новини України | Переглядів: 107 | | Теги: Гуменюк
Всього коментарів: 0
ЗАЛИШ СВІЙ КОМЕНТАР ПРО ЦЮ НОВИНУ
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ТВОЯ ДУМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ СВІТУ, ХАЙ ПРО НЕЇ ЗНАЮТЬ ВСІ