Вівторок, 20.11.2018, 00:44


Головна Реєстрація RSS PDA   18+
Вітаю Вас, Гість
Зверніть увагу
Новини України
Курси валют в Україні
Прогнози погоди
Новини Росії
Навіны Беларусі
Новини світу
Новини економіки
Новини культури
Новини релігії
Новини спорту
Новини кіно: анонси, скандали, актори
Новини шоу-бізнесу: сенсації, курйози, фото, світське життя
Новини медицини. Здоров'я. Лікарські дива
Новини науки і технології
Автоновини: все про автомобілі
Кримінальні новини і надзвичайні новини
Новини про відпочинок і туризм
Катастрофи та природні катаклізми
Іноземні видання по-українськи
Иностранная пресса по-русски
Цікаві інтерв'ю
Історія українських земель
Відеоматеріали
Анонси. Повідомлення. Прес-релізи
Онлайн ТБ - цікаві телеканали на "Голос UA на РФ" у прямому ефірі
КІНОЗАЛ - фільми і програми українських каналів онлайн
Біографії. Довідки. Рецепти
Новини бізнесу
Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Архів-календар
Головна » 2013 » Січень » 16 » Злочин без покарання. Частина 2-а: вбивця Ленін, вбивці більшовики
15:12
Злочин без покарання. Частина 2-а: вбивця Ленін, вбивці більшовики
Інші останні Історія українських земель на сайті holosUA.com/

Загальна невинність породжувала і загальну бездіяльність. Може, обійдеться? .. Хоча не в одного, а в багатьох було розуміння: кожна чесна людина повинна потрапити до в'язниці ... До 75-річчя Великого терору ...
Наведу ще декілька цікавих фактів з неопублікованих рукописів Леніна з "секретного фонду" колишнього Центрального партійного архіву Інституту марксизму-ленінізму, відкритих восени 1990 року і не вимагаючих коментарів.

Достатньо одного з цих фактів, щоб все зрозуміти. На 166 сторінці 5-го тому "Спогадів про В.І.Леніна", виданого Политиздат в 1990 році, в "Записах про Леніна" активного учасника подій Сергія Мстиславського (стаття перевидана через 65 років) читаємо: "Перед розгоном Установчих зборів була розмова з Леніним групи членів ЦК лівих есерів.

Спиридонова говорила дуже збуджено: сказала щось про "хуліганство" і згадала про мораль. Ленін зараз же підняв брови: "Моралі в політиці немає, а є тільки целесообразность". Обгрунтовуючи схему превентивного терору, для залякування населення, у всі кінці країни летять накази: "... Будьте зразково нещадними", "Треба заохочувати енергію та масовидність терору ...", "Якщо ви абсолютно впевнені, що немає сил для лютої і нещадної розправи, то телеграфуйте "," Розстрілювати, нікого не питаючи і не допускаючи ніякої тяганини ".

26 червня 1918 Ленін своєму пітерському наміснику вичитує: "Тов. Зінов'єв! Ми почули в ЦК, що в Пітері робочі хотіли відповісти за вбивство Володарського масовим терором і що ви утримали. Протестую рішуче! Ми компрометуємо себе: погрожуємо навіть в резолюціях совдепа масовим терором , а коли до справи, гальмуємо революційну ініціативу мас, цілком правильну. Це не-мож-ли-во! ".

Ще до голоду і прийняття рішення про масові розстріли заручників у відповідь за вбивство Урицького і поранення Леніна, 11 серпня 1918 шле листа "товаришам Кураєва, Бош, Мінкіну і іншим пензенським комуністам": "Товариші! Повстання п'яти волостей куркульні повинно повести до нещадного придушення . Цього вимагає інтерес ВСІЄЇ революції, бо тепер взятий "останній рішучий бій" з куркульньою.

Зразок треба дати.

1) Повісити (неодмінно повісити, щоб народ бачив) не менше 100 явних куркулів, багатіїв, кровопивців.

2) Опублікувати імена.

3) Відібрати в них ВЕСЬ хліб.

4) Призначити заручників - згідно вчорашньої телеграми. Зробити так, щоб на сотні верст кругом народ бачив, тремтів, знав, кричав: душать і задушать кровопивців-куркулів. Телеграфуйте отримання і ВИКОНАННЯ ...

Р.S. Знайдіть людей потвердіше. Ленін ". Після таких розпоряджень він далі продовжував:" використовувати латишів "," нещадно "," виявляєте м'якотілість "," бездіяльність злочинна "," обурений вашою слабкістю ". Вивчивши досвід Паризької комуни, з уроків її поразки приходить до висновку: революція повинна вміти захищатися.

Але хіба може бути виправданим той факт, що заради тактичних військових цілей він наказав підпалити все місто? У записці від 3 червня 1918 р. він доручає "передати Теру, щоб він все підготував для спалення Баку, в разі навали (малася на увазі небезпеку захоплення міста британськими чи турецькими військами), і щоб друковано оголосили це в Баку". Яке нещастя спіткало б населення стародавнього міста, якби голова ЧК Бакинського Раднаркому С. Тер-Габріелян виконав цей наказ!

Часто виникає питання: до яких джерел звертатися? До повного зібрання творів - 55 томів? Хто їх читав? Там все причесано, ретушувано і лаковано. У 51-му томі в листі Троцького від 22 жовтня 1919 викинуті слова, виділені курсивом: "покінчити з Юденичом нам диявольськи важливо. Якщо наступ розпочато, чи не можна мобілізувати ще тисяч 20 робочих плюс тисяч 10 буржуїв, поставити позаду них кулемети, розстріляти кілька сот і добитися справжнього масового напору на Юденича? ".

Про Я.Блюмкіне, вбивці німецького посла Мірбаха, дає розпорядження: "... шукати, дуже ретельно шукати, але не знайти". У жовтні 1918 р. ставиться питання "про знищення документів приватної власності". Для цього наказано всі нотаріальні акти, без всяких постанов "перетворити в паперову масу", рекомендуючи "технічно це вивчити заздалегідь". У разі поразки більшовиків ніхто довго не зміг би розібратися і довести, що і кому належить - така ось дрібна капость класовому ворогу.

В іншому листі - з питання зустрічі іноземної профспілкової делегації з Англії навесні 1920 р. дає інструкції Чичеріну: таємно підготувати компанію по дискредитації - "зацькувати, але в формах архіввічливих". А з весни 1922 року задумана широкомасштабна акція по висилці за кордон представників інтелігенції, яких в листі Горького недвозначно оцінює "як інтелігентиків, лакеїв капіталу, що уявляють себе мозком нації. На ділі це не мозок, а гів. ..".

У листі до Дзержинського від 19 травня 1922 р., опублікованому в ПСС, він пропонує обговорити "всі заходи" до висилки, зібрати письмові відгуки на некомуністичні видання, "зібрати систематичні відомості про політичний стаж, роботу та літературну діяльність професорів і письменників". Але вже в листі до Сталіна від 17 липня того ж року, що зберігається в "секретному фонді", він пише: "вислати за кордон безжально", "всіх їх - геть з Росії", "Заарештувати кілька сот і БЕЗ ОГОЛОШЕННЯ мотивів - виїжджайте, панове! "," Очистимо Росію надовго ". І очистили, підмінивши справжню інтелігенцію лжеінтелігенцією ...

Так говорилося і так робилося. З перших кроків комуністична влада під керівництвом Леніна грубо ліквідувала правові норми і навіть саме уявлення про право: знищено чинне цивільне, кримінальне та адміністративне законодавство, усунені всі судові органи. Голова Революційного військового трибуналу РРФСР К. Х. Данішевський заявив: "Військові трибунали не керуються і не повинні керуватися жодними юридичними нормами.

Це каральні органи, створені в процесі напруженої революційної боротьби і виносять свої вироки, керуючись принципом політичної доцільності і правосвідомістю комуністів ". Цілком в дусі ленінських установок діяв комуністичний прагматик Троцький:" питання про те, кому панувати в країні, тобто жити чи загинути буржуазії , буде вирішуватися з обох сторін не посиланням на конституцію, а застосуванням всіх форм насильства ...

Питання про форми репресій або про їх ступінь, звичайно, не є принциповим. Це питання доцільності ". Ленін категорично не підтримував національне прагнення до самостійності і визначав його реакційним і контрреволюційним. Влада необмеженої диктатури пролетаріату, за його задумом, повинна була вирішити будь-які національні проблеми. Особливо Ленін ненавидів селянство, вбачаючи в ньому прихованого ворога - дрібного товаровиробника. 12 червня 1918 Тухачевський видає наказ № 0116 про використання хімічно отруйних речовин для придушення селян Тамбовщини, це робили "герої" - котовські, уборевичі, ягоди, жукови .., знищивши 110 000 життів, заводили кримінальні справи на 13-річних.

Кожен десятий орден червоного прапора - саме за "тамбовську Вандею". Кожен з малих більше значить будь-якого з цих катів, які залишили після себе чумацький шлях з міріад зірок - убитих і закатованих життів. Світ уподібнився Ноєвому ковчегу: жменька людей і сила-силенна скотів. Ніхто з них не був винен ні в чому, але вони належали до класу, що був винний в усьому. Задум Леніна полягав у тому, щоб позбавити селян засобів приватного виробництва - перш за все землі, і перетворити їх у державних людей.

Так воно і сталося завдяки колективізації, проведеної Сталіним, - селяни досі фактично позбавлені землі і залишаються залежними від влади. "На землю України зло прийшло під виглядом самого добра" і воно не зникло досі, писав Дж. Мейс.

Це насамперед стосується тієї легковірності, з якою прості і освічені масси сприйняли великодержавну комуністичну риторику, приправлену гаслами "земля - ​​народам", "фабрики - робітникам". Насправді ж дослідження показують, що за період 1917-1921 рр.. загинули в результаті розв'язаної комуністами війни і репресій понад 8 млн. душ.

Тільки в Києві, Таганрозі, Криму та в станицях Кубані комуністичний режим приблизно за півтора роки (1918-1919) знищив 1 млн. 700 тис. чоловік - фактично суспільну еліту того часу. Взимку 1920 р. у Криму було розстріляно 96 тис. осіб. У перші місяці утворення Української Центральної Ради на декількох вузлових станціях було знищено 30 000 офіцерів і старшин українського походження. У той же час 9000 курсантів-українців були розстріляні в Саратові і Харкові. Це був заздалегідь продуманий випереджальний удар по українському руху за незалежність.

Механізм масового терору був офіційно узаконений комуністами 05.09.1918 р. Декретом про "червоний терор" як "вищу форму" класової боротьби. Комуністи-ленінці з грудня 1917 р. до кінця 1919 р. вирішили і інспірували три агресивних війни проти України. Вони завершилися поразкою українського прагнення до свободи, хоча спорадичний відчайдушний опір проти окупантів продовжувався ще роки три. За період 1921-1922 р.р. більше 10 тис. українських офіцерів, солдатів і представників адміністрації комуністи розстріляли тільки в м. Вінниці за участь у національно-визвольній війні.

Наслідком поразки національно-визвольного руху і втрати української незалежності стало створення міфу про так зване "добровільне" входження до складу СРСР на підставі "Договору про утворення СРСР ..." 1922. Професор Ярослав Дашкевич ще 1993 р. науково довів, що маємо справу з фальсифікацією і обманом всієї світової громадськості. Насправді цей "договір" служив лише фіговим листком для прикриття анексії і фактичної окупації більшовицькою Росією України. Комуністи виявилися неперевершеними майстрами інсинуацій, фальсифікації, обману і видачі чорного за біле.

Я. Дашкевич встановив, що т.зв. "Союзний договір" про утворення СРСР "ніколи не був затверджений і той проект (бо це був проект), що був представлений на I-й з'їзд Рад СРСР, ніколи не вступив в юридичну силу і ні в якому разі не став підставою існування СРСР" .

Його ратифікація та введення в дію були перенесені на 2-й з'їзд Рад, але в дійсності це ніколи не було зроблено, а тому "Договір" так і залишився на стадії проекту. Однак справедливо зауважує Дж. Мейс, що лише "соціальним расизмом Леніна неможливо пояснити суть національної політики більшовиків.

Показова в цьому історія українського національного комунізму. Він виступав з тими ж гаслами, з тією ж ідеологією, соціальною платформою, що і російські більшовики ". Саме вони підтримали наступ радянських і російських військ на Лівобережній Україні 1919 р., і в цьому так само несуть відповідальність за всі наступні наслідки комуністичного панування.

Народна самоорганізація вилилася в 1917-1923 рр.. у створення організованого збройного опору комуністичним загарбникам, що вторглися в УНР з Росії за наказом Леніна. Війна велася на два російські фронти: з Червоною армією і білогвардійською. У той же час виникав ще один фронт - внутрішній з махновщиною. У будь-якому випадку, це була національно-визвольна боротьба українців за власну національну державу і широкі громадянські права.

Після поразки офіційних збройних формувань УНР, боротьба перетворилася на повстанську. Дуже важливо усвідомити, що збройний повстанський опір почався не в 1942 р. а в 1919-1923 р.р. Його організували отамани Великої України - від Холодного Яру до Слобожанщини і Півдня. Саме досвід цієї повстанської боротьби послужив переконливим прикладом для організованого опору на Західній Україні в роки Другої світової війни.

Важливо також розуміти, що ж сталося після поразки українців, адже вони війну програли. Хто тоді її виграв? Відповідь на це питання дав російський кат-загарбник Муравйов, той, хто першим зайняв Україну в ім'я Радянської Росії. Отримавши Київ у 1918 р., він повідомив Москву, що принесену багнетами його армії владу Рад він передав Радам України.

"Це і є офіційне підтвердження того, що радянська влада в Україні була накинута російськими багнетами". І знову ж, вирішальну роль в конвертації комуністичного інтернаціоналізму в великодержавний російський націоналізм комуністичного гатунку зіграли Ленін, Троцький, Сталін і керована ними компартія. Колоніальна політика кремлівських комуністів була цілком послідовною і стосувалася всього українського суспільства.

Ось типові слова гвинтика Латінова з таємного рапорту хорунжого Степана Львівського до начальника Військової ліквідаційної комісії від 30 грудня 1920 року: "Більшовики не рахуються зовсім з населенням, поводяться, як з окупованою місцевістю в повному розумінні цього слова. Плювати, що голодують, хай вимре 75 % населення, а не вимре, розстріляємо, - тоді 25% стануть покірними. Нам потрібна сама Україна, населення не потрібно ". Покірність. Ось що потрібно було іродам. Що треба ще говорити, які наводити аргументи?

Зараз всі думають, що Радянська влада впала, прийшла демократія. Обман - хохлократія. Вона тільки трансформувалася, завуальована, прикрилася. Більшість біля корита - ті ж, що породив їх єдиний член - ЦК - КДБ. Звернімося ще до іншого джерела. Згідно з офіційною статистикою, в 1925-1926 р.р. частка України в союзному виробництві була такою: 81% вугілля, 68% залізної руди, 77% сталі, 82% цукру і т.п. Вражаючі цифри як для самостійного державного розвитку.

Однак в Україні вже міцно вкорінюється колоніальна влада. Яскраве підтвердження тому знаходимо в піднятих з архіву матеріалах. Придивімося, наприклад, до разючого документу, спрямованого групою делегатів ХІІІ Всеукраїнського з'їзду Рад у його президію (28.02.1931 р., м. Харків). Текст документа, з вимогою дати офіційне пояснення на з'їзді, складається з 22 пунктів і викладений на п'яти друкованих сторінках.

Наведу лише деякі: Пункт № 4: "Чим викликана нинішня централізаторська стихія - ліквідація Наркомзему Союзних республік, переїзд основних трестів з України в Москву, повна концентрація в апаратах Союзних наркоматів - управління промисловістю, науково-дослідних і навчальних закладів?", № 7: "Хто повинен мати більший бюджет, республіка з 30-ма мільйонами населення або Московський округ з 5-ма мільйонами? Чому тоді перша в 1929 році мала такий самий бюджет, як друга, в 270 000 000 рублів? Як це треба розуміти і звідки це відбувається? " (Зі статті "Геноцид").

Далі буде...

Поширити в соцмережах:
За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Історія українських земель | Переглядів: 2526 | | Теги: Злочин без покарання. Частина 2-а
Всього коментарів: 0
ЗАЛИШ СВІЙ КОМЕНТАР ПРО ЦЮ НОВИНУ
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ТВОЯ ДУМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ СВІТУ, ХАЙ ПРО НЕЇ ЗНАЮТЬ ВСІ