Пт, 2024-04-26, 18:43

Головна » 2011 » Березень » 9 » "Арсенал" без шансів. До чвертьфіналу Ліги чемпіонів йде "Барселона"
10:29
"Арсенал" без шансів. До чвертьфіналу Ліги чемпіонів йде "Барселона"

У Барселоні завершився поєдинок у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому однойменна команда приймала лондонський "Арсенал". Підопічні Хосепа Гвардіоли зуміли взяти реванш за поразку в першому матчі і пробилися до чвертьфіналу турніру.

"Барселона" - "Арсенал" 3:1 (перший матч 1:2)

Голи: Мессі, 45+3, 71 (пенальті), Хаві, 69 - Бускетс, 53 (автогол)

"Барселона": Вальдес, Дані Алвеш, Бускетс, Абідаль, Адріано (Максвелл, 90), Хаві, Маскерано (Кейта, 88), Іньєста, Педро, Вілья (Афеллай, 82), Мессі

"Арсенал": Щесни (Алмунія, 19), Санья, Джуру, Косельні, Кліші, Уїлшир, Діабі, Росіцкі (Аршавін, 73), Сеск (Бендтнер, 78), Насрі, ван Персі

Гнітюче видовище явив собою "Арсенал". "Каноніри" за весь поєдинок не зуміли завдати по воротах суперника жодного удару. Навіть повз ворота пострілів не було. При цьому, щоправда, м'яч у воротах "Барселони" все ж таки побував: подачу "Канонірів" з кутового Серхіо Бускетс "замкнув" ударом по своїх воротах.

Сталося це на 53-й хвилині. Рахунок став 1:1, а при такому розкладі до 1/4 виходив саме "Арсенал". Проте команду підвів Робін ван Персі, який вже через три хвилини, за безглуздих обставин (удар по м'ячу після свистка) заробив вилучення.

"Каноніри", в яких й до цього не надто ладилося з конструктивними діями, після видалення просто почали грати на відбій. При цьому моментів біля їхніх воріт ставало все більше й більше. Один з таких і реалізував Хаві на 69-й хвилині.

Через дві хвилини груба гра "Канонірів" позначилася: в їхні ворота призначили 11-метровий удар, який чітко реалізував Мессі.

І хоча рахунок все ще залишався слизьким - "Арсеналу" достатньо було забити гол, щоб виграти дуель - і на цьому гру можна було закінчувати. "Барселона" безроздільно володіла всілякими можливими ігровими перевагами, не залишивши супернику жодного шансу.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 881 | Додав: adminA