Пт, 2024-03-29, 00:26

Головна » 2011 » Грудень » 16 » "Металіст" без поразок завершив груповий турнір Ліги Європи. ВІДЕО
11:49
"Металіст" без поразок завершив груповий турнір Ліги Європи. ВІДЕО

Ще до гри в Алкмарі "Металіст" достроково виграв групу. АЗ ж для виходу у весняну стадію турніру потрібно було сьогодні не програвати. Надіялась на вікторію підопічних Маркевича Аустрія, яка у Відні обов'язково мала обігрувати "Мальме".

З перших хвилин поєдинку ініціативою заволоділи господарі. На старті гри АЗ затисло "Металіст" на своїй половині поля. Небезпечними ударами по воротах Горяїнова запам'ятались Ельма, Алтідор та Беренс.

На 37 хвилині гості відкривають рахунок в зустрічі: після розіграшу кутовового, скориставшись пожежою в штрафному АЗ, на добиванні вдало зіграв Девіч. Не встигли харків'яни порадіти з приводу забитого гола, я к Горяїнову довелось діставати м'яч зі своєї сітки воріт. Рахунок залишився незмінним до кінця гри, хоча більше шансів забити другий гол мали голландці. Найкращу нагоду втратив Ельм: після виконання штрафного швед влучив в стійку воріт Горяїнова.

За сумую двох матчів команди так і не змогли виявити кращого. "Металіст" "другим" складом не програв у Алкмарі  В іншій грі групи Аустрія 2:0 обіграла "Мальме". Однак, сьогоднішня нічия дозволила нідерландському клубові вийти в плей-офф Ліги Європи з другого місця.

АЗ - "Металіст" -1:1

Голи: Девіч (37), Махер (37).

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 1147 | Додав: adminA | Теги: АЗ - Металіст