Чт, 2024-03-28, 10:50

Головна » 2012 » Червень » 19 » Євро-2012: Англія обіграла Україну з рахунком 1:0. ВІДЕО
11:06
Євро-2012: Англія обіграла Україну з рахунком 1:0. ВІДЕО

Сьогодні в Донецьку, на "Донбас Арені", збірна Україна завершила вирішальний поєдинок проти збірної Англії.

Група D. 3 тур

Україна - Англія 0:1

Гол: Руні, 48

Україна: 12.Пятов, 2.Селін, 3.Хачеріді, 20.Ракицький, 4.Тимощук (К), 6.Гармаш, 9.Гусєв, 11.Ярмоленко, 19.Коноплянка, 15.Мілевскій, 22.Девіч.

Запасні: 1.Коваль, 23.Горяінов, 5.Кучер, 7.Шевченко, 8.Алієв, 10.Воронін, 13.Шевчук, 14.Ротань, 16.Селезнев, 17.Михалик, 18.Назаренко, 21.Бутко.

Англія: 1.Харт, 2.Джонсон, 3.Е.Коул, 6.Террі, 15.Лескотт, 4.Джеррард (К), 11.Янг, 16.Мілнер, 17.Паркер, 10.Руні, 22.Уелбек .

Запасні: 13.Грін, 23.Батленд, 5.Келлі, 7.Уолкотт, 8.Хендерсон, 9.Керролл, 12.Бейнс, 14.Джонс, 18.Джагелка, 19.Даунінг, 20.Окслейд-Чемберлен, 21. Дефо.

Обидві команди почали поєдинок згідно турнірному становищу. Англійцям для виходу в плей-офф досить не програти, і виходячи з цього підопічні Роя Ходжсона обрали оборонну тактику. Для українців же будь-який результат крім перемоги з точки зору турнірних перспектив не має значення.

Так і вийшло, що перші 45 хвилин поєдинку українці повністю контролювали події на полі. Синьо-жовті методично створювали гострі моменти біля воріт Джо Харта, тоді як англійці не спромоглися навіть на удар в створ воріт Андрія Пятова.

Але ледве почався другий тайм, як англійці відкрили рахунок. Вистачила для цього їм напівмоменту - м'яч після навісу з правого флангу і серії рикошетів опинився на дальній штанзі у забутого всіма Уейна Руні. "Шреку" переправити круглого в сітку ніхто не завадив.

ЄВРО-2012: Календар та результати матчів

Українці не розвалилися, як у двобої проти французів, а навпаки побігли відіграватися і практично відразу створили момент, який ще довго буде обговорюватися. Девіч пробив, м'яч від Харта полетів у ворота, але Джон Террі в падінні вибив його. Синьо-жовті взялися святкувати гол, але арбітр матчу Віктор Кашшаі дав команду продовжувати матч. Як показав повтор - даремно. М'яч повністю, навіть із запасом, перетнув лінію ворот. Це мав би помітити арбітр штрафного майданчика, який в упор спостерігав за моментом і знаходився в ідеальній позиції. Але не побачив.

Українці, як не старалися, а пробити організовану оборону англійців не зуміли. На цьому і завершили виступи на дебютному для себе чемпіонаті Європи.

У паралельному поєдинку французи поступилися шведам і зайняли друге місце. Таким чином, у чвертьфіналі англійці зіграють з італійцями, а французи - з іспанцями.

Турнірная таблиця:

1. Англія - 7

2. Франція - 4

3. Україна - 3

4. Швеція - 3

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 3055 | Додав: admin | Теги: Євро-2012, Україна, Англія