2627282930
Головна » 2010 » Квітень » 24 » "Карпати" перемогли "Динамо" у Львові. ВІДЕО
22:46
"Карпати" перемогли "Динамо" у Львові. ВІДЕО

Львівські "Карпати" здобули перемогу над київським "Динамо" у центральному матчі 27-го туру Прем'єр-ліги. Зустріч на стадіоні "Україна" завершилась з рахунком 1:0 на користь львів'ян.
Вже на 39-й хвилині кияни залишились в меншості. Роман Зозуля, що з'явився на полі на 32-й хвилині, протягом двох хвилин отримав дві жовті картки і був вилучений з поля. Спершу Зозуля сфолив на Тубічу. А буквально у наступній атаці киян Зозуля картинно впав після зіткнення з голкіпером Тлумаком у карному майданчику господарів - Зозуля хотів пенальті, а натомість побачив перед собою червоне світло.

А на 62-й хвилині господарі відкрили рахунок. Після передачі Кожанова з правого флангу Батіста, якого опікав Юссуф, зумів все-таки завдати удару, і Шовковський пропустив м'яч у "свій", ближній, кут.

Кияни не мали шансів, щоб відігратися. Натомість контратаки львів'ян були небезпечними і господарі могли неодноразово збільшити перевагу. Фінальний свисток зафіксував перемогу "Карпат" з рахунком 1:0.

"Динамо" продовжує залишатися на першому місці, проте вже у неділю киян може потіснити "Шахтар" - "гірники" приймають "Чорноморець".

"Карпати" майже гарантували собі путівку в Лігу Європи (за три тури до закінчення першості львів'яни відірвались від "Таврії" на 7 очок) і продовжують боротьбу за 3-4 місця.