Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Все про нерухомість
Архів-календар
Головна » 2012 » Жовтень » 4 » ЛЧ: Київське "Динамо" здобуло перемогу над загребським "тезкою". ВІДЕО
10:02
ЛЧ: Київське "Динамо" здобуло перемогу над загребським "тезкою". ВІДЕО
Інші останні Новини спорту на сайті holosUA.com/
У Києві вчора відбувся поєдинок другого туру групового раунду Ліги чемпіонів, в якому місцеве "Динамо" приймало одноклубників із Загреба. Підопічні Олега Блохіна впевнено розібралися з хорватським клубом і піднялися з останнього місця своєї групи.

"Динамо" (Київ) - "Динамо" (Загреб) 2:0

Голи: Гусєв, 3, Піварич, 33 (автогол)

ДК: Шовковський, Даніло Сілва, Михалик, Хачеріді, Тайво, Вукоєвич, Велозу, Ярмоленко (Мехмеді, 80), Краньчар (Гармаш, 46), Гусєв (Раффаель, 82), Браун

ДЗ: Келава, Віда, Тонел, Шимунич, Піварич, Калельо (Чоп, 46), Адемі, Брозович, Саммір (Карраско, 78), Ковачич, Бечірай (Рукавина, 58)

Другу перемогу поспіль здобув Олег Блохін на чолі київського "Динамо". Після перемоги в чемпіонаті країни, динамівці виграли поєдинок і найпрестижнішого клубного турніру континенту - Ліги чемпіонів.

Відсутність традиційного динамівського стилю - пресингу зі стартових хвилин першого тайму і гри флангами, - головна претензія уболівальників до попереднього тренера команди Юрію Сьоміна. За Блохіна акцент в атаці робиться саме на флангові подачі і простріли. І якщо в матчі із "Зорею" це тільки фрагментарно простежувалося, то в поєдинку з хорватськими динамівцями результат кияни здобули саме завдяки подачам із флангів.

Вже на третій хвилині матчу колишній гравець загребського клубу, а нині київського - Вукоєвич - навісив у штрафний, де Олег Гусєв, випередивши Домагоя Віду, точно пробив головою.

Другий гол стався рівно через півгодини. Цілком і повністю він на рахунку Тайє Тайво, який просто розцвів за Блохіна, і проводить другий чудовий поєдинок поспіль. Нігерієць "перекусив" передачу голкіпера, пройшов по флангу і навісив прямо на свого співвітчизника Брауна. Форвард по м'ячу не влучив, що стало сюрпризом для Піварича, який не встиг згрупуватися і став автором гола у свої ворота.

У другому таймі кияни мали кілька хороших можливостей поліпшити різницю забитих-пропущених, але своїх моментів не реалізували.

Тепер на команду Блохіна чекає дуель з лідером групи - португальським "Порту", який у паралельному матчі обіграв ПСЖ (1:0).

За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Новини спорту | Переглядів: 924 | Додав: adminA | Теги: Київське Динамо, лч, загребським тезкою