45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Головна » 2011 » Квітень » 13 » МЮ проходить "Челсі" і вчетверте за п'ять сезонів виходить до півфіналу Ліги чемпіонів. ВІДЕО
17:05

На стадіоні "Олд Траффорд" завершився поєдинок у відповідь чвертьфінальної дуелі Ліги чемпіонів між "Манчестер Юнайтед" і "Челсі". Підопічні Алекса Фергюсона знову обіграли "Аристократів" і вийшли в півфінал головного клубного турніру континенту.

МЮ - Челсі 2:1 (3:1)

Голи: Чічаріто, 43, Парк, 77 - Дрогба, 77

МЮ: Ван дер Сар, О`Ши, Фердінанд, Відіч, Евра, Нані (Валенсія, 75), Каррік, Гіггз, Парк, Чічаріто, Руні

"Челсі": Чех, Іванович, Алекс (Феррейра, 82), Террі, Е. Коул, Рамірес, Ессьєн, Лемпард, Малуда, Анелька (Калу, 61), Торрес (Дрогба, 46)

Карло Анчелотті, тренер "Челсі": "Ми почали добре і в перші 30 хвилин впевнено тримали м'яч. Ми контролювали хід зустрічі, багато володіли м'ячем, добре грали попереду, проте в останній десятихвилинці зіткнулися зі складнощами. Ми дозволили супернику створити більше можливостей, забити гол і змінити хід матчу, що ускладнило нашу задачу в другому таймі.

Ми докладали усіх зусиль, однак, граючи в меншості, не змогли подолати опір суперника і, на жаль, залишили розіграш Ліги Чемпіонів. Безумовно, всі в команді розчаровані, але це футбол. Ми повинні дивитися у майбутнє".

Алекс Фергюсон, наставник МЮ: "Думаю, ми набрали найкращу свою форму, сумніватися в цьому не доводиться. Мої гравці насолоджуються моментом, з радістю приймаючи кожне випробування. Сьогодні ви могли це бачити. Подібний імпульс, як сьогоднішній успіх, велика річ. Для мене кращий бонус - це форма моїх гравців, вони набирають її з кожним матчем.

"Челсі" теж зіграв чудово - вони були невід'ємною частиною великого матчу. Разом ми зробили хорошу рекламу англійській Прем'єр-лізі".

Нагадаємо, у півфіналі МЮ зустрінеться з переможцем протистояння "Шальке" - "Інтер", які свій другий поєдинок (перший завершився з рахунком 2:5 на користь "Шальке") проведуть сьогодні. У другому півфіналі "Барселона" зіграє з кращим з пари "Реал" - "Тоттенхем", які свій вирішальний поєдинок також проведуть сьогодні. Після першого матчу мадридці ведуть з рахунком 4:0.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 879 | Додав: admin