Пт, 2024-03-29, 16:16

Головна » 2012 » Січень » 2 » На Майдан відсвяткувати Новий рік прийшли 200 тисяч киян і гостей міста
12:25
На Майдан відсвяткувати Новий рік прийшли 200 тисяч киян і гостей міста
Інші останні Новини України на сайті holosUA.com/

За даними організаторів святкового концерту на Майдані Незалежності в Києві, протягом п'ятигодинного новорічного марафону головну площу столиці відвідали близько 200 тисяч киян і гостей міста. Про це йдеться в повідомленні Київської міської державної адміністрації.

"Разом з усією країною на Майдані Незалежності вітали рік "Євро-2012" в Україні відомі виконавці - Еріка, "Время и Стекло", Руслана, "Танок на Майдані Конго", ВВ, "Скрябін", "Mad Heads". Після своїх виступів кожен виконавець, залишивши автограф на футбольному м'ячі, намагався "забити гол", відправляючи м'яч на площу, де святкували глядачі ", - пояснюють у КМДА.

Варто зазначити, що сценічний комплекс був змонтований у вигляді футбольних воріт, а за десять хвилин до Нового року над Майданом Незалежності в небо злетіли тисячі повітряних кульок у формі м'ячів.

Нагадаємо, що цього року в Україні і Польщі відбудеться чемпіонат Європи з футболу. Київ - одне з міст, що приймає "Євро-2012", тут також відбудеться фінал змагань.

Рівно опівночі в небо було випущено святковий феєрверк, який тривав більше 10 хвилин. Після феєрверку на учасників свята чекало вогняне шоу від фіналістів проекту "Україна має талант" - East Fire.

Нагадаємо, раніше киян та гостей столиці привітав з Новим роком глава Київської міської державної адміністрації Олександр Попов. Під час виступу на Майдані Незалежності глава міськдержадміністрації зазначив, що в цьому році загальною метою всіх українців повинна стати перемога збірної України на чемпіонаті "Євро-2012".

Як повідомлялося, під час новорічної шоу-програми на Майдані Незалежності невідомі транслювали лазером на Монумент Незалежності слова "Юлі - волю". Як повідомили блогери, напис з'явився в 00:18.

Новорічна ніч в Україні минула без серйозних пригод.

Категорія: Новини України | Переглядів: 915 | Додав: adminA | Теги: На Майдан відсвяткувати Новий рік