Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Все про нерухомість
Архів-календар
Головна » 2021 » Липень » 31 » На Олімпіаді у Токіо Світоліна завоювала "бронзу". Це п'ята медаль для України
13:50
На Олімпіаді у Токіо Світоліна завоювала "бронзу". Це п'ята медаль для України
Інші останні Новини спорту на сайті holosUA.com/

Перша ракетка України Еліна Світоліна здобула бронзову медаль в одиночному турнірі з тенісу на Олімпійських іграх у Токіо. Це перша олімпійська нагорода для спортсменки.

Світоліна обіграла спортсменку з Казахстану Єлену Рибакіну з рахунком 2:1.

Українська тенісистка вперше в кар'єрі потрапила до півфіналу Олімпійських ігор. Вона поступилася чешці Маркеті Вондрушовій у півфіналі, тож не змогла боротися за олімпійське золото. Проте Світоліна потрапила у бронзовий фінал.

За перше і друге місце змагатимуться Маркета Вондрушова та Белінда Бенчіч (Швейцарія).

Тепер в активі української збірної п'ять олімпійських нагород — усі бронзові. Дар’я Білодід відзначилася в дзюдо, Ігор Рейзлін — у фехтуванні, а Олена Костевич та Олег Омельчук — у командній стрільбі, а Михайло Романчук — у плаванні.

За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Новини спорту | Переглядів: 486 | Додав: adminA | Теги: Токіо, Світоліна, олімпіада, «бронза», п'ята медаль України