Середа, 04.08.2021, 00:28


Головна Реєстрація RSS PDA   18+
Вітаю Вас, Гість
Новини України
Курси валют в Україні
Прогнози погоди
Новини Росії
Навіны Беларусі
Новини світу
Новини економіки
Новини культури та освіти
Новини релігії
Новини спорту
Новини кіно: анонси, скандали, актори
Новини шоу-бізнесу: сенсації, курйози, фото, світське життя
Новини медицини. Здоров'я. Лікарські дива
Новини науки і технології
Автоновини: авто та транспорт
Кримінальні новини і надзвичайні новини
Новини про відпочинок і туризм
Катастрофи та природні катаклізми
Іноземні видання по-українськи
Иностранная пресса по-русски
Цікаві інтерв'ю
Історія українських земель
Відеоматеріали
Анонси. Повідомлення. Прес-релізи
Онлайн ТБ - цікаві телеканали на "Голос UA на РФ" у прямому ефірі
КІНОЗАЛ - фільми і програми українських каналів онлайн
Біографії. Довідки. Рецепти
Новини бізнесу
Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Все про нерухомість
Архів-календар
Головна » 2021 » Липень » 7 » На Олімпійські ігри-2020 оголошено склад збірної України: список
16:15
На Олімпійські ігри-2020 оголошено склад збірної України: список
Інші останні Новини спорту на сайті holosUA.com/

Національний олімпійський комітет затвердив склад збірної України на Олімпійські ігри-2020. До заявки потрапили 158 спортсменів у 25 видах спорту.

Про це повідомляє сайт НОК.

Українські спортсмени виступатимуть у:

    бадмінтоні,
    боксі,
    боротьбі вільній (та жіночій) греко-римській,
    важкій атлетиці, велоспорті (шосе, трек, маунтенбайк),
    веслуванні академічному,
    веслуванні на байдарках і каное (веслувальному слаломі),
    гімнастиці спортивній,
    гімнастиці художній,
    дзюдо,
    карате,
    кінному спорті,
    легкій атлетиці,
    плаванні,
    плаванні артистичному,
    стрільбі з лука,
    стрільбі кульовій,
    стрибках у воду,
    стрибках на батуті,
    сучасному п'ятиборстві,
    тенісі,
    тенісі настільному,
    триатлоні,
    фехтуванні.

З поіменним складом Олімпійської збірної України можна ознайомитися за посиланням: http://noc-ukr.org/olympic/games/tokyo-2020/sklad-olimpiyskoi-zbirnoi/.

Хто поїде представляти Україну:

Бадмінтон: Артем Почтарьов, Марія Улітіна.

Бокс: Микола Буценко, Ярослав Харциз, Олександр Хижняк, Цотне Рогава, Ганна Лисенко.

Боротьба: Василь Михайлов, Олександр Хоцяновський, Оксана Лівач, Аліна Грушина, Ірина Коляденко, Алла Черкасова, Алла Бєлінська - жіноча, Ленур Терімов, Парвіз Насібов, Жан Беленюк - греко-римська.

Важка атлетика: Ірина Деха, Каміла Конотоп.

Велосипедний спорт: Яна Беломоїна-маунтінбайк, Олена Старікова, Любов Басова - трек, Анатолій Будяк, Валерія Кононенко - шосе.

Гребля академічна: Ігор Хмара, Станіслав Ковальов.

Веслування на байдарках і каное: Павло Алтухов, Юрій Вандюк, Дмитро Янчук, Людмила Лузан, Анастасія Четверикова, Марія Повх, Анастасія Тодорова, Марія Кічасова-Скорик, Людмила Кукліновська, Юлія Юрійчук.

Гребний слалом: Вікторія Ус.

Спортивна гімнастика: Ігор Радивілов, Петро Пахнюк, Євген Юденков, Ілля Ковтун, Діана Варинська.

Художня гімнастика: Вікторія Онопрієнко, Христина Погранична, Анастасія Возняк, Єва Малащук, Маріола Бондарчук, Марія Височанська, Дарина Дуда.

Дзюдо: Артем Лесюк, Георгій Зантарая, Кеджау Ньябалі, Яків Хаммо, Дар'я Білодід, Єлизавета Каланіна, Анастасія Турчин.

Карате: Аніта Серьогіна, Анжеліка Терлюга, Станіслав Горуна.

Кінний спорт: Олександр Продан, Інна Логутенкова.

Легка атлетика: Андрій Проценко, Гліб Піскунов, Михайло Кохан, Богдан-Іван Городиський, Микола Нижник, Олександр Сітковський, Едуард Забуженко, Іван Лосєв, Ігор Главан, Мар'ян Закальницкий, Іван Банзерук, Микита Нестеренко, Михайло Гаврилюк, Назар Коваленко, Ігор Мусієнко, Олександр Погорілко, Микита Барабанів, Данило Даниленко, Владислав Мазур, Сергій Смелик, Ярослава Магучих, Юлія Левченко, Ірина Геращенко, Марина Бех-Романчук, Ольга Саладуха, Климець Ірина, Ірина Новожилова, Ганна Рижикова, Вікторія Ткачук, Тетяна Мельник, Катерина Климюк, Анастасія Бризгіна, Євгенія Прокоф'єва, Дар'я Михайлова, Людмила Оляновская, Марія Сахарук, Марина Килипко, Ольга Голодна, Вікторія Калюжна, Анна Шевчук, Наталія Пироженко-Чорномаз, Наталія Семенова, Яна Гладийчук, Наталія Стребкова, Марія Миколенко, Аліна Логвиненко, Яна Качур.

Плавання: Владислав Бухов, Денис Кесіль, Михайло Романчук, Ігор Трояновський, Сергій Фролов, Сергій Шевцов, Дар'я Зевіна, Христина Панчишко.

Синхронне плавання: Анастасія Савчук, Марта Федіна, Єлизавета Яхно, Владислава Алексііва, Марина Алексііва, Ксенія Сидоренко, Катерина Резник, Аліна Шинкаренко, Вероніка Гришко.

Стрільба з лука: Олексій Гунбін, Вероніка Марченко, Анастасія Павлова, Лідія Січенікова.

Стрільба кульова: Павло Коростильов, Олег Омельчук, Олег Царьков, Сергій Куліш, Олена Костевич.

Стрільба стендова: Ірина Маловичко.

Стрибки на батуті: Микола Просторов.

Стрибки у воду: Олексій Середа, Олег Сербін, Олег Колодій, Вікторія Кесар, Анна Письменська, Софія Лискун.

Сучасне п'ятиборство: Павло Тимощенко.

Теніс: Еліна Світоліна, Марта Костюк, Даяна Ястремська, Людмила Кіченок, Надія Кіченок.

Теніс настільний: Коу Лей, Маргарита Пісоцька, Анна Гапонова

Тріатлон: Юлія Єлістратова.

Фехтування: Богдан Нікішин, Ігор Рейзлін, Роман Свічкар, Анатолій Герей, Ольга Харлан, Олена Кривицька.

Поширити в соцмережах:
За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Новини спорту | Переглядів: 267 | Додав: adminA | Теги: склад збірної України, список, Олімпійські ігри-2020
Всього коментарів: 0
ЗАЛИШ СВІЙ КОМЕНТАР ПРО ЦЮ НОВИНУ
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ТВОЯ ДУМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ СВІТУ, ХАЙ ПРО НЕЇ ЗНАЮТЬ ВСІ