Пт, 2024-03-29, 16:16

Головна » 2016 » Квітень » 7 » На своєму полі "Вольфсбург" обіграв мадридський "Реал" в матчі Ліги чемпіонів
09:17
На своєму полі "Вольфсбург" обіграв мадридський "Реал" в матчі Ліги чемпіонів

В рамках першого матчу чвертьфіналу Ліги чемпіонів "Вольфсбург" на своєму полі переграв мадридський "Реал" з рахунком 2:0, передає "Новое время".

На першій хвилині голом відзначився Роналду, але боковий арбітр зафіксував сумнівне положення поза грою у португальця. Через 15 хвилин Бензема не реалізував 100-відсотковий шанс відкрити рахунок - німецький клуб врятував Бенальо.

Проте через кілька хвилин за фол проти Шюррле у ворота "Реала був призначений пенальті, який впевнено реалізував Рікардо Родрігес.

Через сім хвилин Максиміліан Арнольд замкнув простріл Бруну Енріке і зміцнив перевагу своєї команди над суперником.

У другому таймі "Реал" намагався відновити статус-кво, але всім його спробам запобігала оборона і воротар "Вольфсбурга". Господарі також мали можливість довести рахунок до великого, але Шюррле і Крузе не реалізували свої можливості.

"Вольфсбург" їде з впевненим гандикапом в Мадрид. Матч-відповідь відбудеться 12 квітня.

"Вольфсбург" - "Реал" 2:0

Голи: Родрігес, 18; Арнольд, 25

"Вольфсбург": Бенальо - Вієйрінья, Налдо, Данте, Родрігес - Гілавогі, Луїс Густаво - Бруну Енріке (Треш, 80), Арнольд, Дракслер (Шафер, 90+3) - Шюрлле (Крузе, 85)

"Реал": Навас - Данило, Пепе, Рамос, Марсело - Модріч (Іско, 64), Каземіро, Кроос (Х. Родрігес, 85) - Бейл, Бензема (Хесе, 41), Роналду

Попередження: Вієйрінья, Бенальо, Луїс Густаво, Арнольд - Бейл.

"Манчестер Сіті" позбавив Париж радості

У рамках першого матчу чвертьфіналу Ліги чемпіонів ПСЖ не зміг на своєму полі обіграти "Манчестер Сіті" - 2:2.

Господарі могли опинитися попереду на 14-й хвилині, але Златан Ібрагімович не "Реал"ізував пенальті - на шляху шведа до мети опинився воротар Джо Харт.

Відкрити рахунок вдалося гостям на 38-й хвилині. Блез Матюіді обрізався у центрі поля, м'яч перехопив Фернандіньо та викотив його на де Брейне, який "прошив" Траппа після виходу один на один.

Але вже через два оберти секундної стрілки рівновагу було відновлено. Безглузду помилку допустив півзахисник Сіті Фернандо. Воротар манкуніанців Джо Харт розіграв удар від воріт з бразильцем, який просто подарував м'яч Ібрагімовичу. Златан послав м'яч вже у порожні ворота.

На 59-й хвилині ПСЖ вже вийшов уперед. Анхель Ді Марія подав кутовий на ближню штангу, звідки Едінсон Кавані пробив по воротах - Харт відбив м'яч, але точно на ногу Рабьо, який першим встиг на добивання.

І все ж, англійський клуб зумів вивезти нічию із Парижа. На 72-й хвилині Бакарі Санья прострілив у воротарський майданчик, м'яч після серії рикошетів прилетів до екс-хавбека "Шахтаря" Фернандіньо, а той відправив м'яч у кут воріт - 2:2.

Матч-відповідь відбудеться 12 квітня в Манчестері.

ПСЖ - "Манчестер Сіті" 2: 2

Голи: Ібрагімович, 41, Рабьо, 60 - де Брейне, 38, Фернандіньо, 72

ПСЖ: Трапп, Максвелл, Давид Луїс, Тіаго Сілва, Ор'є (ван дер Віль, 78), Матюїді, Мотта, Рабьо (Лукас Моура, 78), Кавані, Ібрагімович, Ді Марія

"Манчестер Сіті": Харт, Кліши, Отаменді, Мангала, Санья, Фернандо, Фернандіньо, Давид Сілва (Боні, 88), де Брейне (Делф, 77), Навас, Агуеро (Коларов, 90+3)

Попереджені: Давид Луїс, Матюіді - Кліши, Фернандо, Мангала, Навас

На 14-й хвилині Златан Ібрагімович не забив пенальті (воротар).

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 771 | Додав: adminA | Теги: матч Ліги чемпіонів, Вольфсбург обіграв мадридський Реал