Пт, 2024-03-29, 11:26

Головна » 2015 » Вересень » 4 » Результати матчів кваліфікації Євро-2016 стали відомі
10:53
Результати матчів кваліфікації Євро-2016 стали відомі

Черговий тиждень футболу у кваліфікації чемпіонату Європи-2016 розпочався дев'ятьма матчами. Першим завершився поєдинок в Баку, де збірна Азербайджану не поступилася більш досвідченій команді Хорватії - 0:0, повідомляє "Укрінформ".

Хорвати, у стартовому складі яких вийшов захисник київського "Динамо" Домагой Віда, розтринькали усі свої гольові моменти і навіть могли програти. Відразу після перерви господарі мало не забили, але небезпечний постріл Дмитра Назарова з-за меж штрафного парирував Даніель Субашич.

Результати інших матчів:

Бельгія - Боснія і Герцеговина – 3:1, голи: Маруан Феллені (23-я хвилина), Кевін де Брейне (44), Еден Азар (78, з пенальті) - Едін Джеко (15)

Болгарія - Норвегія – 0:1, гол: Вегара Форро (57-а хвилина)

Кіпр - Уельс – 0:1, гол: Гарет Бейл (82)

Чехія - Казахстан – 2:1, голи: Мілан Шкода (74, 86) - Юрій Логвиненко (21)

Ізраїль - Андорра – 4:0, голи: Еран Захаві (3), Нір Біттон (22), Томер Хемед (26, з пенальті), Мунас Даббур (38),

Італія - Мальта – 1:0, гол: Граціано Пелле (69)

Голландія - Ісландія – 0:1, гол: Гілфі Сігурдссон (51, з пенальті)

Туреччина - Латвія – 1:1, голи: Сельчук Інан (71) - Валерій Шабала (90+1).

У п'ятницю, 4 вересня, пройдуть вісім відбіркових ігор Євро-2016: Грузія - Шотландія, Сербія - Вірменія, Фарерські острови - Північна Ірландія, Данія - Албанія, Німеччина - Польща, Греція - Фінляндія, Угорщина - Румунія, Гібралтар - Ірландія.

Збірна України свій 7-й матч кваліфікації проведе у суботу, 5 вересня, проти команди Білорусі. Крім поєдинку на "Арені Львів", зіграють: Іспанія - Словаччина, Люксембург - Македонія, Естонія - Литва, Сан-Марино - Англія, Росія - Швеція, Швейцарія - Словенія, Австрія - Молдова і Чорногорія - Ліхтенштейн.

Турнірне становище у відбірковій групі С після 6-ти турів: Словаччина - 18 очок, Іспанія - 15, Україна - 12, Бєларусь - 4, Македонія - 3, Люксембург - 1.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 745 | Додав: adminA | Теги: результати матчів кваліфікації Євро