Пт, 2024-04-26, 11:10

Головна » 2016 » Вересень » 16 » "Шахтар" і "Зоря" вдало стартували у Лізі Європи. ВІДЕО
10:10
"Шахтар" і "Зоря" вдало стартували у Лізі Європи. ВІДЕО

У Коньї (Туреччина) завершився матч 1-го туру Ліги Європи УЄФА, в якому "Коньяспор" приймав донецький "Шахтар" і програв з рахунком 0:1. Доля матчу була вирішена в середині другого тайму, пише УНІАН.

Українська команда мала перевагу протягом всього матчу, але дуже щільний захист господарів поля не дозволяв гірникам створювати по-справжньому гострі моменти. Втім, один із них все-таки виник і привів до голу.

На 76-й хвилині Факундо Феррейра ефектним ударом головою замкнув подачу Бутка з флангу - 1:0. У час гри, що залишився, гірники впевнено довели справу до перемоги.

У паралельному матчі Групи Н португальська "Брага" і бельгійський "Гент" зіграли внічию - 1:1.

Матчі 2-го туру групового етапу ЛЄ відбудуться в четвер, 29 вересня.

"Зоря" втратила перемогу над "Фенербахче" на останній хвилині матчу Ліги Європи

В Одесі завершився матч 1-го туру групового етапу Ліги Європи, в якому луганська "Зоря" приймала турецький "Фенербахче" зі Стамбула і зіграла внічию - 1:1. Доля матчу була вирішена в самій кінцівці другого тайму.

Гра проходила з перемінною перевагою в досить швидкому темпі, де обидві команди мали чимало шансів на успіх. А першим результативним моментом гри став епізод на 52-й хвилині. Після передачі Микити Каменюки його партнер Желько Любенович скинув м'яч під удар Дмитру Гречишкіну, який пробив точно під поперечину.

У час, що залишився, луганці більше старалися зосередитися на збереженні переможного результату, ніж намагатися збільшити його. Але, в кінцівці, коли вже здавалося, що матч котиться до мінімальної перемоги української команди, більш досвідчений в іграх на євроарені суперник зумів дотиснути оборону луганців і домогтися нічиєї.

На 6-й доданій до основного часу хвилині матчу Сімон К'єр спочатку пробив у "стінку". М'яч знову відскочив до К'єра, який з того ж сектора відправив м'яч у лівий від себе кут, точно у ворота - 1:1.

В іншому матчі Групи А голландський "Фейєноорд" з Роттердама обіграв англійський "Манчестер Юнайтед" з рахунком 1:0.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 829 | Додав: adminA | Теги: Ліга Європи, старт, Шахтар і Зоря