Чт, 2024-04-25, 11:11

Головна » 2012 » Квітень » 7 » "Шахтар" переміг "Динамо" - 2:0. Під час матчу стався скандал. ВІДЕО
19:13
"Шахтар" переміг "Динамо" - 2:0. Під час матчу стався скандал. ВІДЕО

На заповненій вщент "Донбас-Арені" закінчився матч 26-го туру Прем'єр-ліги "Шахтар" (Донецьк) - "Динамо" (Київ). Гірники вирвали перемогу у киян. Гра закінчилася з рахунком 2:0.

Голи: Тейшейра (55); Ракицький (79).

Центральна битва 26-го туру "Шахтар" – "Динамо" була перервана через скандал. Головний арбітр матчу Юрій Вакс суперечливо залишив динамівців вдесятьох.

На 41-й хвилині кримчанин вилучив Дениса Гармаша. Під час виконання штрафного на Гармаші порушили правила і Денису надали допомогу в межах поля. Вакс же показав хавбеку киян "гірчичник" за те, що він повернувся на поле без дозволу. Хоча футболіст показував, що йде до брівки. Це попередження стало для Дениса другим у матчі. Перше він отримав на 8-й хвилині за фол на Шевчуку. Крім нього був вилучений і Юрій Сьомін за незгоду з рішенням арбітра.

Юрій Павлович активно апелював, а також зафутболив пляшку з водою, яка стояла поруч з ним. Ще одне попередження Вакс показав Олександру Алієву, який перед цим готувався замінити Гармаша. Саша також емоційно апелював до арбітра.

Сумнівне попередження на 31-й хвилині отримав Андрій Ярмоленко – за верхову боротьбу з Генріхом Мхітаряном.

Зазначимо, що 51 тисяча квитків була продана ще за півтори тижні до гри, тому "гірники" надрукували додаткові "вхідні квитки", які також розмели вболівальники.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 934 | Додав: admin | Теги: Шахтар Динамо відео