Пт, 2024-04-26, 01:23

Головна » 2011 » Листопад » 28 » "Шахтар" відривається на "Карпатах". "Металург" і "Ворскла". УПЛ, 18-й тур
13:37
"Шахтар" відривається на "Карпатах". "Металург" і "Ворскла". УПЛ, 18-й тур

Минулими вихідними відбувся 18-й тур української футбольної Прем'єр-ліги. Ознаменувався він найрезультативнішим у цьому чемпіонаті поєдинком з дев'ятьма забитими м'ячами, розгромом "Карпат" удома і черговою поразкою "Зорі", яка опустилася вже в зону вильоту.

УПЛ, 18-й тур

"Металург" - "Ворскла" 6:3

Найрезультативніший поєдинок видали "Металург" і "Ворскла". Забивши на двох 9 м'ячів, команди перекрили попереднє досягнення, яке належало "Динамо" і "Зорі", коли кияни в 14-муц турі розгромили луганців з рахунком 6:1.

"Металіст" - "Таврія" 2:0

Практично весь другий тайм "Металіст" грав у меншості. Попри це, харків'яни не тільки зуміли зберегти свої ворота в недоторканності, а ще й подвоїли перевагу.

"Оболонь" - "Динамо" 0:1

Київське дербі, в якому зійшлися остання і перша команди чемпіонату, завершилося впевненою перемогою фаворита. "Динамо" забило досить випадковий гол, при цьому не реалізувавши цілу низку більш "забійних" моментів.

"Кривбас - Іллічівець" 2:0

Команда Юрія Максимова продовжує справно набирати очки і залишається реальним претендентом на потрапляння до Ліги Європи за підсумками сезону.

"Волинь" - "Дніпро" 1:2

Дніпропетровський клуб перервав серію невдалих ігор з "Волинню", а заодно і вийшов на четверте місце в чемпіонаті.

"Олександрія" - "Зоря" 1:0

Луганці продовжують своє падіння по турнірній таблиці. "Зоря" після цієї поразки опустилася в зону вильоту і залишилася без тренера.

"Карпати" - "Шахтар" 0:5

Ще зовсім недавно "Шахтарю", як і будь-який іншій команді, за щастя було відвезти зі Львова нічию, але в цьому сезоні "Карпати" - аутсайдер чемпіонату. Безвольна поразку, і навіть два пенальті, поставлені суддею у ворота львів'ян, не виправдовують їх. "Шахтар" же сповна відірвався за провал у Лізі чемпіонів.

"Арсенал" - "Чорноморець" 0:1

Київські "Каштанчики" досить несподівано поступилися вдома, що відкинуло їх на 6-ту позицію. Одесити ж, навпаки, відірвалися від групи команд, які борються за виживання.