Пт, 2021-10-22, 20:05


Головна Реєстрація RSS PDA   18+
Вітаю Вас, Гість
Новини України
Курси валют в Україні
Прогнози погоди
Новини Росії
Навіны Беларусі
Новини світу
Новини економіки
Новини культури та освіти
Новини релігії
Новини спорту
Новини кіно: анонси, скандали, актори
Новини шоу-бізнесу: сенсації, курйози, фото, світське життя
Новини медицини. Здоров'я. Лікарські дива
Новини науки і технології
Автоновини: авто та транспорт
Кримінальні новини і надзвичайні новини
Новини про відпочинок і туризм
Катастрофи та природні катаклізми
Іноземні видання по-українськи
Иностранная пресса по-русски
Цікаві інтерв'ю
Історія українських земель
Відеоматеріали
Анонси. Повідомлення. Прес-релізи
Онлайн ТБ - цікаві телеканали на "Голос UA на РФ" у прямому ефірі
КІНОЗАЛ - фільми і програми українських каналів онлайн
Біографії. Довідки. Рецепти
Новини бізнесу
Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Все про нерухомість
Архів-календар
«  Січень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
ТОП:
Пошук на сайті
Свежие новости
НОВОСТЬ ДНЯ
Головна » 2010 » Січень » 11 » Школьница умерла, пытаясь сделать себе пирсинг на языке
20:40
Школьница умерла, пытаясь сделать себе пирсинг на языке
Інші останні Новини Росії на сайті holosUA.com/

12-летняя челябинская школьница скончалась от передозировки местного обезболивающего препарата лидокаин, который ей ввели подруги для прокалывания (пирсинга) языка. "Операцию" школьницы производили на лестничной клетке 16-го этажа жилого дома.

Как сообщают российские информагентства, одна из четырех находившихся при "пациентке" подруг набрала в шприц содержимое двух ампул медицинского препарата "лидокаин" и сделала инъекцию в язык погибшей.

Через 15 минут у девочки начались судороги. Прибывшая на место происшествия бригада скорой помощи не смогла спасти ребенка.


По факту гибели девочки возбуждено расследование.

Лидокаин. Справка

Применяется для местной анестезии. Противопоказан при различных нарушениях сердечно-сосудистой системы, эпилепсии, болезнях печени и почек. Симптомы передозировки препарата: начальные признаки интоксикации - головокружение, тошнота, рвота, эйфория, астения, снижение артериального давления; затем - судороги мимической мускулатуры лица с переходом в тонико-клонические судороги скелетной мускулатуры, психомоторное возбуждение, брадикардия, коллапс.


Поширити в соцмережах:
За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Новини Росії | Переглядів: 1184 | Додав: holos
Всього коментарів: 0
ЗАЛИШ СВІЙ КОМЕНТАР ПРО ЦЮ НОВИНУ
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ТВОЯ ДУМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ СВІТУ, ХАЙ ПРО НЕЇ ЗНАЮТЬ ВСІ