Пт, 2024-09-13, 04:11


Головна Реєстрація RSS PDA   18+
Вітаю Вас, Гість
Новини України
Курси валют в Україні
Прогнози погоди
Новини росії
Навіны Беларусі
Новини світу
Новини економіки
Новини культури та освіти
Новини релігії
Новини спорту
Новини кіно: анонси, скандали, актори
Новини шоу-бізнесу: сенсації, курйози, фото, світське життя
Новини медицини. Здоров'я. Лікарські дива
Новини науки і технології
Автоновини: авто та транспорт
Кримінальні новини і надзвичайні новини
Новини про відпочинок і туризм
Катастрофи та природні катаклізми
Іноземні видання по-українськи
Иностранная пресса по-русски
Цікаві інтерв'ю
Історія українських земель
Відеоматеріали
Анонси. Повідомлення. Прес-релізи
Онлайн ТБ - цікаві телеканали на "Голос UA на РФ" у прямому ефірі
КІНОЗАЛ - фільми і програми українських каналів онлайн
Біографії. Довідки. Рецепти
Новини бізнесу
Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Все про нерухомість
Архів-календар
Головна » 2011 » Березень » 2 » The New York Times. Перший рік Януковича
19:41
The New York Times. Перший рік Януковича
Інші останні Іноземні видання по-українськи на сайті holosUA.com/

Посол США в Києві дуже пишався картою світу, на якій країни були зображені відповідно до рейтингу організації Freedom House, пишуть у своїй статті, викладеній на сайті The New York Times, два колишніх американських посли в Україні - Стівен Пайфер та Вільям Тейлор. "Відвідувачі чітко бачили, що Україна має рейтинг єдиної вільної країни з-поміж пострадянських держав", - зазначають вони (так в оригіналі. Неясно, чи вважають посли "вільними" чи ж "пострадянськими" країни Балтії - прим. "Инопресса").

Проте сьогодні Freedom House вважає Україну лише частково вільною. "Президенту Януковичу, що завершує свій перший рік на посаді, слід глибоко задуматися про те, що це означає в світлі завдання, які він так часто ставить, - завдання інтегрувати його країну до Європи", - пишуть автори.

З часів Помаранчевої революції в Україні відбулося півдесятка виборів. Міжнародні спостерігачі розцінили всі ці вибори як назагал вільні та справедливі. Але вибори в жовтні 2010 року "були широко засуджені як вибори з порушеннями", мовиться в статті. "Ще один тривожний знак - очевидна спроба прокуратури атакувати колишніх членів кабінету Юлії Тимошенко", - пишуть автори.

За припущеннями авторів, істина "лежить десь посередині - між картиною, яку малюють нинішні українські дипломати, і версією внутрішньоукраїнських критиків Януковича". Але, мабуть, у Європі та США складається враження, що Україна відвернулася від демократії європейського типу, і це може мати серйозні наслідки для зовнішньої політики Києва.

"І за Ющенка, і за Януковича Україна прагне до повної інтеграції до Європи, зокрема до вступу в ЄС в майбутньому", - пояснюють автори. ЄС і США вважали, що з часом усе це досяжно. Однак тепер, на думку Пайфера та Тейлора, дії адміністрації Януковича на внутрішньополітичній арені - перешкода для вступу в ЄС та європейської інтеграції. "Поки європейці спостерігатимуть, як Київ переходить до більш авторитарної моделі правління, їм буде набагато легше ігнорувати бажання України інтегруватися", - зазначається в статті.

"Європейським та американським офіційним особам слід роз'яснити Януковичу - відкритим текстом, щоб нюанси не тлумачилися перекручено, - що політика його адміністрації виглядає як регрес демократії", а також що цей курс розчарує доброзичливців у всьому світі і відштовхне Європу, рекомендують автори.



За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Іноземні видання по-українськи | Переглядів: 1079 | Додав: adminA
Всього коментарів: 0
ЗАЛИШ СВІЙ КОМЕНТАР ПРО ЦЮ НОВИНУ
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ТВОЯ ДУМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ СВІТУ, ХАЙ ПРО НЕЇ ЗНАЮТЬ ВСІ