Чт, 2025-04-24, 12:02


Головна Реєстрація RSS PDA   18+
Вітаю Вас, Гість
Новини України
Курси валют в Україні
Прогнози погоди
Новини росії
Навіны Беларусі
Новини світу
Новини економіки
Новини культури та освіти
Новини релігії
Новини спорту
Новини кіно: анонси, скандали, актори
Новини шоу-бізнесу: сенсації, курйози, фото, світське життя
Новини медицини. Здоров'я. Лікарські дива
Новини науки і технології
Автоновини: авто та транспорт
Кримінальні новини і надзвичайні новини
Новини про відпочинок і туризм
Катастрофи та природні катаклізми
Іноземні видання по-українськи
Иностранная пресса по-русски
Цікаві інтерв'ю
Історія українських земель
Відеоматеріали
Анонси. Повідомлення. Прес-релізи
Онлайн ТБ - цікаві телеканали на "Голос UA на РФ" у прямому ефірі
КІНОЗАЛ - фільми і програми українських каналів онлайн
Біографії. Довідки. Рецепти
Новини бізнесу
Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Все про нерухомість
Архів-календар
«  Квітень 2025  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Головна » 2025 » Квітень » 7 » Щодо припинення бомбардування України - Трамп заявив про переговори з рф
11:19
Щодо припинення бомбардування України - Трамп заявив про переговори з рф
Інші останні Новини світу на сайті holosUA.com/

Сполучені Штати Америки (США) продовжують перемовини з російською федерацією (рф) щодо завершення війни. Вашингтону не подобаються "бомбардування".

Про це заявив голова Білого дому Дональд Трамп під час спілкування з журналістами на борту літака Air Force One.

"Ми говоримо з росією, ми хотіли б, щоб вона припинила. Мені не подобаються бомбардування. Бомбардування тривають і тривають. Щотижня вбивають людей, тисячі молодих людей. І це жахлива річ, яка ніколи не повинна була початися, якби я був президентом", - заявив Трамп.

Вашингтон наразі контактує з Україною та росією, щоб допомогти обидвом країнам завершити повномасштабну війну. Протягом останніх місяців у Саудівській Аравії, а також Туреччині пройшла низка окремих зустрічей американської сторони з представниками України та росії.

У випадку з Києвом, з метою тиску, Вашингтон призупиняв військову допомогу й обмін розвідданих. Втім, в бік росії наразі лише лунали погрози.

Тим часом державний секретар США Марко Рубіо заявив, що Конгрес вже почав працювати над законопроєктом про санкції проти росії, у зв'язку з чим москва повинна вирішити, чи готова вона до завершення повномасштабної війни.

2 квітня президент США Дональд Трамп констатував прогрес у переговорах із завершення війни між Україною та росією.

Раніше президент США Дональд Трамп заявив, що розглядає великі банківські санкції проти росії, тарифи та інші заходи, поки не буде досягнуто домовленості про припинення вогню та мирну угоду. Причиною став тиск країни-агресорки на Україну.

путін все ще розраховує на те, що під час переговорів президент США Дональд Трамп погодиться на російські вимоги. Якщо ж ні, рф готова продовжувати війну.

За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Новини світу | Переглядів: 359 | Додав: adminA
Всього коментарів: 0
ЗАЛИШ СВІЙ КОМЕНТАР ПРО ЦЮ НОВИНУ
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ТВОЯ ДУМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ СВІТУ, ХАЙ ПРО НЕЇ ЗНАЮТЬ ВСІ