Пт, 2024-03-29, 09:05

Головна » 2016 » Вересень » 11 » У медальному заліку українські паралімпійці - на другому місці. ВІДЕО
12:45
У медальному заліку українські паралімпійці - на другому місці. ВІДЕО

Українські паралімпійці в Ріо стали другими за кількістю медалей і третіми за золотими нагородами. Станом на ранок 11 вересня українці завоювали 12 золотих, 10 срібних і 15 бронзових медалей.

Про це повідомляється на офіційному сайті Паралімпіади в Ріо.

В цілому в України 37 медалей і за загальною кількістю ми поступаємося лише Китаю, у якого 69 медалей.

Однак по "золоту" Україна посідає третє місце в рейтингу, оскільки її випереджає Великобританія, у якої 15 золотих медалей. У той же час загальна кількість нагород у Британії менше і становить 35 медалей.

Як повідомляє Національний олімпійський комітет на сторінці в Facebook, в третій день змагань Паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Україна завоювала 11 медалей, серед яких п'ять золотих.

Золоті медалі завоювали Лідія Соловйова (пауерліфтинг, 50 кг, 107 кг PR), Єгор Дементьєв (велосипедний спорт - трек, 4:37.708), Єлизавета Мерешко (плавання на 50 м вільним стилем, 33.43 РR), Дмитро Виноградець (плавання на 50 м на спині, 44.94 ER), Максим Кріпак (плавання на 100 м на спині, 57.24 WR).

Срібні медалі завоювали Анастасія Мисник (штовхання ядра, 13.24 PB), Олександр Назаренко (дзюдо, 90 кг), Вікторія Савцова (плавання на 50 м вільним стилем, 33.68) і Ярослав Денисенко (плавання на 200 м кмп, 2:08.76).

Бронзові нагороди завоювали Данило Чуфаров (плавання 200 м кмп, 2:11.12 PR) і Денис Дубров (плавання на 100 м на спині, 59.37).

Нагадаємо, XV Паралімпійські ігри проходять в Ріо з 7 по 18 вересня.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 720 | Додав: adminA | Теги: українські паралімпійці, медальний залік, друге місце