45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Головна » 2017 » Вересень » 30 » Українець на «Іграх нескорених» здобув одразу чотири золоті медалі
08:49
Українець на «Іграх нескорених» здобув одразу чотири золоті медалі

На «Іграх нескорених», що проходять у канадському місті Торонто, українець Павло Будаєвський здобув одразу чотири золоті медалі, повідомила сторінка збірної України.

Зокрема, Будаєвський став першим у запливах на чотири різні дистанції: 50m Freestyle, 50m Backstroke, 50m Breaststroke та на доріжці 100m Freestyle.

Раніше збірна України завоювала ще дві срібні медалі. Срібло у командному заліку Україні принесли лучники Катерина Михайлова, Роман Панченко та Валерій Рак, зовсім трохи поступившись збірній Канади, яка зайняла перше місце. Крім того, ще одне срібло виборов лучник Дмитро Сидорук.

Першу бронзову медаль приніс україні 29-річний офіцер Національної поліції з Луцька Сергій Торчинський на змаганнях зі штовхання ядра.

Згодом Олег Зимніков переміг в бігу на 1500 метрів та завоював перше золото.

Срібну медаль завоював 29-річний Олександр Ткаченко з Чернігова на дистанції 400 метрів.

Другу золоту медаль на Іграх Нескорених завоював Василь Пашкевич з пауерліфтингу.

Українець Вадим Свириденко завоював бронзову медаль з веслування на тренажерах в категорії IR1.

Капітан збірної України Олександр Писаренко завоював золото у веслуванні на тренажерах.

Представник Львівщини Роман Панченко здобув для України четверту золоту медаль.

«Ігри нескорених» (Invictus Games) - міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, засновані принцом Уельським Гаррі в 2014 році. Тут беруть участь військовослужбовці та ветерани з інвалідністю, набутою під час виконання службових обов'язків.

Україна в 2017 році вперше отримала право взяти участь у зв'язку з участю українських військових в місіях ООН і безпосередньо як країна, чиї бійці мають бойовий досвід в антитерористичній операції на Донбасі. Разом з Україною в цьому році в Іграх Нескорених також дебютує збірна Румунії.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 700 | Додав: admin | Теги: «Ігри нескорених», українець, чотири золоті медалі