Пт, 2024-04-26, 20:02

Головна » 2010 » Лютий » 10 » Українки - бронзові призерки Кубка Європи з фехтування на шаблях
10:31
Українки - бронзові призерки Кубка Європи з фехтування на шаблях

У французькому Орлеані розіграно Кубок Європи з фехтування на шаблях серед жінок. Чемпіонки України, шаблістки з Нетішина Хмельницької області, стали бронзовими призерами змагань.
Нагадаємо, в Кубку Європи брати участь мають право лише переможці національних чемпіонатів у командній першості. Від України виступав ФК "Нетішин".

Вперше клуб з Хмельницької області засвітився в Європі в 2006 році, завоювавши бронзу. Наступного року київський ЦСКА зумів поліпшити цей результат, поступившись лише у фіналі російським "Хімкам". Два попередні розіграшу почесного трофею українки пропустили. І ось знову Україну в Орлеані представляли шаблістки з Нетішина.

У складі команди виступали дві золоті медалістки Пекіна-2008 - Галина Пундик та Ольга Жовнір, а також переможниці Універсіади-2009 у Белграді - Ірина Кравчук та Олена Вороніна.

ФК "Нетішин" почав свої виступи з чвертьфінальної стадії, на якій зустрівся з господинями змагань, шаблістками клубу "Орлеан", які минулого року були третіми. З самого початку протистояння підопічні Валерія Штурбабіна вийшли вперед і всю зустріч контролювали розвиток подій на доріжці.

У підсумки ФК "Нетішин" здобув перемогу з досить переконливим рахунком 45:37. Відзначимо, що на цій стадії змагань припинили боротьбу за Кубок минулорічний переможець - римська "Аеронаутіка" і фіналіст - паризький ЮС "Метро".

У півфіналі на ФК "Нетішин" чекала зустріч з найсильнішою командою Румунії - "Стяуа" з Бухареста. В цій зустрічі українки не зуміли продемонструвати всі свої найкращі якості і в підсумку поступилися суперницям п'ять ударів - 40:45.

У фіналі паризький "Гардер" виграв у "Стяуа" - 45:41. А зустріч за третє місце відповідно до регламенту не проводили - шаблістки ФК "Нетішин" і БСЕ "Будапешт" нагороджені бронзовими медалями.