Пт, 2024-04-26, 17:11

Головна » 2010 » Лютий » 22 » Українські біатлоністи провалили мас-старт на Іграх-2010
11:11
Українські біатлоністи провалили мас-старт на Іграх-2010

На Олімпійських Іграх у Ванкувері відбулися чергові змагання з програми біатлону - гонка з масового старту. Надії на першу медаль для збірної України не виправдалися: чоловіки фінішували в останньому десятку, а найкраща з жінок прийшла 12-ю.

26. Андрій Дериземля (0 +2 +3 +0) +2:08.2

Андрій Дериземля прийшов на перший вогневий рубіж одним із перших і, чисто відстрілявшись, пішов на дистанцію другим. Усе друге коло, аж до третьої стрільби, українець очолював перегони. Тут варто зазначити, що за таким самим сценарієм проходила й індивідуальна гонка: там теж після першої стрільби Андрій йшов у лідерах. До другої стрільби... Проте далі все пішло за до болю знайомим сценарієм: низка промахів, і боротьба за місця в третьому десятку.

Що стосується Сергія Седнєва, то йому не вистачає швидкості, щоб реально розраховувати на місце на п'єдесталі.

Варто відзначити і перше золото росіян в біатлоні на цих Іграх. У Євгенія Устюгова зі снайперськими якостями, як і зі швидкісними, все в порядку, що він і продемонстрував.

29. Оксана Хвостенко (0 +2 +1 +0) +3:51.4

Валя Семеренко та Оксана Хвостенко йшли в групі лідерів після першої стрільби, відстрілявшись без промахів. Але, як і Дериземля у перегонах чоловіків, на другому вогневому рубежі пішли помилки. Деякі шанси зачепитися за п'єдестал у Семеренко, завдяки її швидкості, ще залишалися, але промах на третій стрільбі позбавив усіх надій.

На Іграх-2010 в біатлоні тепер залишився тільки один вид програми - командна естафета.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 1225 | Додав: Olena_Mazur