Ср, 2025-01-22, 02:19


Головна Реєстрація RSS PDA   18+
Вітаю Вас, Гість
Новини України
Курси валют в Україні
Прогнози погоди
Новини росії
Навіны Беларусі
Новини світу
Новини економіки
Новини культури та освіти
Новини релігії
Новини спорту
Новини кіно: анонси, скандали, актори
Новини шоу-бізнесу: сенсації, курйози, фото, світське життя
Новини медицини. Здоров'я. Лікарські дива
Новини науки і технології
Автоновини: авто та транспорт
Кримінальні новини і надзвичайні новини
Новини про відпочинок і туризм
Катастрофи та природні катаклізми
Іноземні видання по-українськи
Иностранная пресса по-русски
Цікаві інтерв'ю
Історія українських земель
Відеоматеріали
Анонси. Повідомлення. Прес-релізи
Онлайн ТБ - цікаві телеканали на "Голос UA на РФ" у прямому ефірі
КІНОЗАЛ - фільми і програми українських каналів онлайн
Біографії. Довідки. Рецепти
Новини бізнесу
Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Все про нерухомість
Архів-календар
Головна » 2012 » Березень » 16 » Україну назвали раєм для хакерів, а все - через бідність
12:46
Україну назвали раєм для хакерів, а все - через бідність
Інші останні Новини України на сайті holosUA.com/

Головною проблемою України є бідність, тому інвестиції в економіку, ймовірно, виявляться більш ефективними, аніж спроби кримінального переслідування хакерів. Тоді талановиті програмісти отримають законні можливості добре заробляти, не зв'язуючись із сумнівними проектами.

Американський журнал Computerworld присвятив велику статтю Україні, яку автор Тейлор Армердінг називає "раєм для хакерів" і зазначає, що українські кіберзлочинці добре відомі у світі і несуть загрозу для багатьох країн.

Найбільшою помилкою нещодавно заарештованих членів хакерської групи LulzSec стало те, що вони займалися злочинною діяльністю на території США і країн Європи.

В Україні, пише Армердінг, їм би не довелося побоюватися за свою свободу. Яскравий приклад тому - заарештовані у 2010 році українські хакери, які за допомогою вірусу Conficker вкрали 72 млн дол з банківських рахунків у США. За океаном зловмисникам загрожує до 6 років ув'язнення, але українська влада випустила їх на волю через кілька місяців, а слідство у справі ведеться досі.

Таку свободу для хакерів пояснюють відсутністю законодавства та сучасних правозастосовних практик при боротьбі з кіберзлочинністю. Однак, на думку незалежних експертів, проблема набагато глибша і небезпечніша.

За словами цитованого у статті колишнього співробітника Washington Post і автора блога KrebsonSecurity.com Брайана Кребса, єдине, що заважає результативній боротьбі з кіберзлочинністю - відсутність дієздатної правоохоронної системи, що вселяє довіру.

Окрім того, уряд часто непослідовний у своїй боротьбі з кіберзлочинністю (прикладом може бути нещодавній скандал з файлообмінником EX.ua), у країні нерідко трапляються факти вибіркового правосуддя й існує можливість підкупу посадових осіб.

Однак, каже автор статті в американському журналі, головною проблемою України є бідність, тому інвестиції в економіку, ймовірно, виявляться більш ефективними, ніж спроби кримінального переслідування хакерів. Тоді талановиті програмісти отримають законні можливості добре заробляти, не зв'язуючись із сумнівними проектами.

Зазначимо, у зв`язку з високим рівнем інтернет-піратства в Україні Міжнародний альянс інтелектуальної власності (International Intellectual Property Alliance – IIPA) звернувся до Торгової палати США з проханням зняти з нашої країни преференції безмитного ввезення окремих груп товарів.

За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Новини України | Переглядів: 935 | Додав: admin
Всього коментарів: 0
ЗАЛИШ СВІЙ КОМЕНТАР ПРО ЦЮ НОВИНУ
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ТВОЯ ДУМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ СВІТУ, ХАЙ ПРО НЕЇ ЗНАЮТЬ ВСІ