Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Головна » 2016 » Вересень » 14 » Завоювали ще три "золота" Паралімпіади українські спортсмени
21:16
Завоювали ще три "золота" Паралімпіади українські спортсмени
Інші останні Новини спорту на сайті holosUA.com/

Українці продовжують перемагати на Паралімпійських іграх 2016 року: у скарбничці збірної уже понад 70 медалей, 27 з яких золоті.

Про це повідомляє Національний паралімпійський комітет України.

Так, плавчиня з Харкова Єлизавета Мерешко здобула третю золоту нагороду на Паралімпійських іграх 2016 року. Українка перемога на дистанції 400 м вільним стилем. Вона здолала дистанцію за 5:17,01, що є паралімпійським рекордом.

"Золото" здобув і Євген Богодайко на дистанції 200 м комплексним плаванням. Українець також поставив світовий рекорд – 2:30,72.

Ще одне "золото" у Максима Кріпака на дистанції 100 м вільним стилем.

До того ж легкоатлетка Наталя Єзловецька дистанцію 400 м подолала з результатом 58,48 та стала срібною призеркою Ріо. А Максим Веракса на дистанції 100 м брасом здобув "бронзу" – ця медаль стала 70-ю у скарбничці українців.

Ще одну золоту нагороду виборола у легкій атлетиці в стрибках у довжину Оксана Зубковська з результатом 6,11 м – це найкращий її результат у сезоні.

Зі срібним результатом, але рекордом Європи, проплив Дмитро Виноградець дистанцію 50 м вільним стилем (41.41).

Підсумок 13 вересня - шостого дня змагань - такий: за день команда виборола 11 нагород – 5 золотих, 2 срібні та 4 бронзові медалі.

Загалом є 72 медалі: 27 – золотих; 21 - срібна; 24 – бронзових.

Україна впевнено утримує третю позицію Паралімпіади в Ріо за кількістю золотих нагород та за загальною кількістю медалей: Китай (63 золотих, 51 срібна, 33 бронзових), Великобританія (34 золотих, 18 срібних, 22 бронзових).

Зазначимо, раніше українські плавці взяли 3 "золота", 2 "срібла" і "бронзу": "Феноменальний заплив: українці продовжують дивувати! Весь п'єдестал наш - Дубров Денис - золота нагорода зі світовим рекордом 2:06.87, Кріпак Максим - срібло (2:08.10), Ванзенко Дмитро - бронза (2:10.48). Це 45-та, 46-та і 47-ма медалі нашої команди і 18-тя золота!" - зазначалося в повідомленні НОК України.

За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Новини спорту | Переглядів: 764 | Додав: adminA | Теги: українські спортсмени, ще три золота Паралімпіади