Пт, 2024-04-19, 23:03

Головна » 2016 » Жовтень » 7 » Збірна не втримала перемогу над Туреччиною. ВІДЕО
08:42
Збірна не втримала перемогу над Туреччиною. ВІДЕО

У Коньї (Туреччина) завершився матч відбіркового турніру Чемпіонату світу-2018 з футболу, в якому збірна Туреччини приймала команду України і зуміла звести матч внічию – 2:2, передає УНІАН.

По ходу гри українці вели у рахунку 2:0. Наша команда від початку матчу взяла ініціативу в свої руки і впевнено контролювала м'яч і гру, а в середині першого тайму, з інтервалом в 3 хвилини, забила два голи поспіль.

На 24-й хвилині Андрій Ярмоленко відкрив рахунок з пенальті, а на 27-й Артем Кравець подвоїв перевагу гостей. Українці цілком могли піти на перерву з перевагою в два голи, але за кілька секунд до свистка арбітра Озан Туфан скоротив відставання в рахунку. А вже у другому таймі, на 81-й хвилині пенальті реалізував у складі турків Хакан Чалханоглу.

В останні 10 хвилин гри команди мали кілька нагод вирвати перемогу, але ніхто ними не скористався. Таким чином збірна України вдруге у двох матчах зіграла внічию (в першому турі відбору ЧС-2018 українці розійшлися миром з командою Ісландії, 1:1) і набрала 2 очки в турнірній таблиці.

Шевченко: якщо ми приберемо останні десять хвилин, то гра була ідеальною

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко відповів на запитання журналістів після гри з Туреччиною, повідомляє Sport.ua.

"Сьогодні мені сподобалася гра. Якщо ми приберемо останні десять хвилин, то гра була ідеальною. Ми показали хороший рівень футболу. Результат? Після рахунку 2:0 хотілося б, щоб він був кращий", - підбив короткий підсумок матчу тренер.

"Я вважаю, що Україна зіграла краще. У другому таймі Туреччина перебудувалася, тренер посилив фланги, і нам було важче грати проти них",. - додав наставник українців.

"Перше, що я зробив у роздягальні, – попросив гравців забути сьогоднішній матч і зосередитися на наступному. Сподіваюся, що хлопці покажуть себе з найкращої сторони", - також зазначив Шевченко.

А на прохання прокоментувати епізод з пенальті тренер відреагував: "Я не буду коментувати. Завжди є спірні моменти, обговорювати суддівство я ніколи не буду. Що стосується нашої групи – у нас 4 команди грало на Євро, тому у нас одна з найскладніших груп. У наступних іграх будемо думати, як нам зіграти краще і здобути перемоги".

Відбір ЧС-2018. Ісландія врятувала гру з Фінляндією, Іспанія зіграла внічию з Італією (результати матчів)

Учора зіграно першу частину матчів 2-го туру відбіркового турніру до чемпіонату світу з футболу 2018 року в зоні УЄФА. Команди грали в групах D, G і I.

У групі I, де перебуває збірна України, перемоги сьогодні здобули команди Хорватії та Ісландії. Прикметно, що збірна Ісландії змогла врятувати матч проти Фінляндії, забивши два голи у додатковий час.

В інших групах відзначимо нічию збірних Іспанії та Італії, а також перемогу Албанії, яка на даний момент є єдиною командою, яка набрала максимальні шість очок у перших двох матчах відбіркового турніру.

Група I

Туреччина - Україна - 2:2 (1:2)

Ісландія - Фінляндія - 3:2 (1:2)

Голи: Арнасон (37), Фіннбогасон (90), Сігурдссон (90) - Пуккі (21), Лод (39).

Косово - Хорватія - 0:6 (0:3)

Голи: Манджукич (6, 24, 35), Митрович (68), Перишич (85), Калинич (90).

Група D

Австрія - Уельс - 2:2 (1:2)

Голи: Арнаутович (28, 48) - Аллен (22), Віммер (45, в свої ворота).

Ірландія - Грузія - 1:0 (0:0)

Гол: Коулмен (56).

Молдова - Сербія - 0:3 (0:2)

Голи: Костич (19), Іванович (37), Тадич (59).

Група G

Македонія - Ізраїль - 1:2 (0:2)

Голи: Несторовський (63) - Хемед (25), Бен Хаїм (43).

Італія - Іспанія - 1:1 (0:0)

Голи: Де Россі (82, з пенальті) - Вітоло (55).

Ліхтенштейн - Албанія - 0:2 (0:1)

Голи: Єлі (11, у свої ворота), Балаж (71).

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 753 | Додав: adminA | Теги: Туреччина, Збірна не втримала перемогу