Пт, 2024-03-29, 04:16

Головна » 2016 » Липень » 7 » Збірна Португалії стала першим фіналістом Євро. ВІДЕО
09:40
Збірна Португалії стала першим фіналістом Євро. ВІДЕО

Збірна Португалії стала першим фіналістом чемпіонату Європи з футболу 2016 року. Ввечері 6 липня у півфіналі підопічні Фернадо Сантуша з рахунком 2:0 обіграли збірну Уельсу, повідомляє УНІАН.

У першому таймі Уельс мав незначну перевагу над суперником, але відразу після перерви Португалія забила два м'ячі. На 50-й хвилині голом відзначився Кріштіану Роналду, який з лінії воротарської зони замкнув головою подачу з флангу.

Через три хвилини Роналду бив по воротах, але замість удару вийшла ідеальна передача на Нані, який біля воріт легко переграв Вейна Хеннесі - 2:0.

У час, що залишився, Португалія виглядала свіжішою за суперника і мала більше шансів забити третій гол, ніж Уельс - скоротити відставання в рахунку. Однак цифри на табло вже не змінювалися.

Таким чином збірна Португалії вдруге в історії вийшла до фіналу чемпіонату Європи. У вирішальному матчі Євро-2004 команда з рахунком 0:1 поступилася Греції.

Сьогодні, 7 липня, о 22.00, в Марселі, на стадіоні "Велодром" у матчі між Францією і Німеччиною визначиться другий фіналіст.

Португалія - Уельс - 2:0 (0:0)

Голи: Роналду (50), Нані (53);

П: Патрісіу, Седрік, Алвеш, Фонте, Геррейру, Маріу, Данило Перейра, Адрієн (Моутінью, 79), Ренату Санчес (Андре Гомеш, 74), Нані (Куарежма, 86), Роналду;

У: Хеннессі, Гантер, Честер, Коллінз (Дж. Вільямс, 66), Е. Вільямс, Тейлор, Аллен, Ледлі (Вокс, 58), Кінг, Робсон-Кану (Черч, 63), Бейл;

Попередження: Алвеш, Роналду - Аллен, Честер, Бейл.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 713 | Додав: adminA | Теги: перший фіналіст Євро, Збірна Португалії