Сб, 2024-04-20, 15:48

Головна » 2016 » Червень » 18 » Збірна США обіграла Еквадор і стала першим півфіналістом - Копа Америка
14:32
Збірна США обіграла Еквадор і стала першим півфіналістом - Копа Америка

У Сіетлі (США) завершився перший чвертьфінал Кубка Америки-2016 з футболу, в якому господарі турніру збірна США обіграла команду Еквадору з рахунком 2:1, повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт змагань.

Доля матчу була вирішена в середині другого тайму. Американці мали перевагу над суперником протягом гри і в середині першого тайму відкрили рахунок. На 22-й хвилині точним ударом відзначився Клінт Демпсі - 1:0. Основні події в цьому матчі розгорнулися в середині другого тайму.

На 65-й хвилині Демпсі виступив у ролі асистента, підхопивши м'яч у штрафному, і покотив його уздовж воріт на Гьясі Зардеса. Тому залишалося лише підставити ногу і спрямувати м'яч у ворота - 2:0. За 9 хвилин, на 74-й, еквадорці повернули інтригу матчу - Міки Арройо відправив м`яч, що котився вздовж штрафного майданчика ударом у кут воріт. Але більшого еквадорці зробити не змогли - 1:2.

У півфіналі збірна США зіграє з переможцем матчу Аргентина - Венесуела, який відбудеться у ніч проти неділі за київським часом. Уночі ж проти суботи відбудеться чвертьфінал Перу - Колумбія, а в ніч проти неділі Мексика зустрінеться з Чилі.

Як повідомлялося, Кубок Америки-2016 відбувається в США у рік 100-річчя турніру (Сора América Centenario).

Турнір присвячений святкуванню сторіччя КОНМЕБОЛ і першого чемпіонату Південної Америки, і є першим Кубком Америки, що проходять поза південноамериканським континентом.

У турнірі беруть участь всі десять країн-членів КОНМЕБОЛ і шість країн-представників північноамериканської КОНКАКАФ.

Нагадаємо, Кубок Америки-2015 завершився першою в історії перемогою збірної Чилі. У фіналі вона в серії пенальті обіграла збірну Аргентини.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 748 | Додав: adminA | Теги: Копа Америка, перший півфіналіст, збірна США, Еквадор