Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Головна » 2010 » Липень » 18 » Збірна України з пляжного футболу у чвертьфіналі обіграла збірну Румунії
09:59
Збірна України з пляжного футболу у чвертьфіналі обіграла збірну Румунії
Інші останні Новини спорту на сайті holosUA.com/

Україна виходить в 1/2 фіналу і потрапляє на Кубок світу з пляжного футболу 2011. Хоча починалося все зовсім неоптимістично. Вже на першій хвилині матчу Україна програвала. Причому, гол, забитий Макі, вийшов і курйозним і красивим одночасно. Такий собі "сухий лист" у виконанні румунського футболіста, і удар з кутової позначки, на який якось зовсім мляво відреагували захисники жовто-синіх, перетворився на перший забитий у поєдинку м'яч.
Українці спробували відігратися, але боротьба за кожен м'яч давалася їм важко. Ще один шанс вразити ворота Віталія Сидоренка мав той же Макі, але йому не вистачило лічених сантиметрів, а через хвилину вже Максим Назаренко врятував команду від голу Посе. А пізніше Раї на правій брівці без особливих зусиль обіграв Євгена Рака і пробив точно в ближній кут.

Перший гол українців забив Максим Назаренко. Футболіст взяв гру на себе, пройшов по правій бровці, змістився в центр, обігравши румунського захисника, і м'яч після його удару влетів у дальній кут. Однак Макі знову влучно пробив по українським воторам і повернув своїй команді перевагу в два м'ячі.

Ситуація змінилася після виходу на поле замість Рака Олега Зборовського, який забив на останній хвилині першого тайму. У другому таймі стався перелом: українці зрівняли рахунок і почали вести з рахунком 4:3.

У третьому таймі Максим Назаренко заробив штрафний у центрі поля і реалізація Максима не підвела. А за 20 секунд до кінця румунський захисник просто зніс Ігоря Борсука, який проривався по флангу, після чого той реалізував пенальті.

Рахунок 6:3 на користь України. Голи: Назаренко 8, 36, Зборовський, 12, Корнійчук, 16, Андрій Борсук, 18, Ігор Борсук, 36 - Макі 1, 11, Раї, 7.