Вівторок, 22.05.2012, 03:52


Голос UA на РФ
Наше опитування
Чи готові Ви взяти участь у акціях на захист Тимошенко?
Усього відповідей: 141
Пошук на сайті
Новини партнерів
Новини партнерів
Форма входу
Логін:
Пароль:
Поділися з друзями
Головна » 2010 » Травень » 1 » Американська молодь назвала Google і ФБР кращими роботодавцями
09:17
Американська молодь назвала Google і ФБР кращими роботодавцями
Інші останні Новини економіки

Google, Walt Disney і ФБР є найбільш привабливими роботодавцями для молодих американців.

Про це свідчить опитування Bloomberg.

У п'ятірку найбільш привабливих організацій увійшли, крім вищевказаних, Apple і Ernst & Young. При цьому Google утримує перше місце впродовж чотирьох років поспіль.

В цілому найбільш важливим показником для компанії, в якій молодь США має намір працювати, є її успіх на ринку.

В аналогічному опитуванні, проведеному в 2009 році, цей показник назвали найважливішим 24 відсотки респондентів, в 2010-му - 30 відсотків. Виробництво привабливих товарів і послуг головним вважають 28 відсотків (у 2009 році - 21 відсоток).

Цікаво, що в минулому році значно більшу увагу потенційних молодих працівників викликали високі етичні стандарти, прийняті в компаніях. У 2009 році їх вважали важливим фактором при працевлаштуванні 37 відсотків студентів і учнів, а в 2010-му - тільки 27 відсотків.

Як відзначає видання, на молодь значною мірою вплинула рецесія в економіці, що привела до зниження доходів американців і втрати мільйонів робочих місць. У результаті велику роль стали грати "приземлені" фактори, такі, як розмір зарплати та перспективи її зростання.



За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Погода, Новости, загрузка...
Категорія: Новини економіки | Переглядів: 167 |
Всього коментарів: 0
ЗАЛИШ СВІЙ КОМЕНТАР ПРО ЦЮ НОВИНУ
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ТВОЯ ДУМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ СВІТУ, ХАЙ ПРО НЕЇ ЗНАЮТЬ ВСІ









Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Створити сайт безкоштовно