Сб, 2024-04-27, 18:46

Головна » 2011 » Лютий » 9 » "Дніпро" виграв міжнародний турнір в Іспанії Marbella Cup. Київське "Динамо" - на п'ятому місці
13:24

Дніпропетровський "Дніпро" став переможцем міжнародного турніру Marbella Cup. У фіналі підопічні Хуанде Рамоса в серії пенальті перемогли польську "Полонію".

"Дніпро" відіграв весь матч без замін, оскільки більшість гравців роз'їхались по своїх збірних. У першому таймі невелика перевага була на боці дніпропетровців. М'яч від ноги Лєпи пройшов поруч зі стійкою, а удар Гладкого воротар поляків відбив на кутовий. Були моменти у Жуліано та Кравченка, але їхні удари блокували захисники.

"Дніпро" - "Полонія" 0:0 (6:5 по пенальті)

"Дніпро": Шеліхов, Лобжанідзе, Рівас, Чеберячко, Феррейра, Назаренко, Кравченко, Жуліано, Лєпа, Бохашвілі, Гладкий

"Полонія": Ніколич (Пржировський, 46), Тошико, Йодловец, Садлок (Какошка, 46), Котра, Бруно (Вжолек, 68), Рахвал (Адамович, 46), Тралка, Ганчаржик (Бржиський, 58), Мейржевський (П'ятек, 68), Собєх (Смолярек, 46)

Другий же тайм пройшов за рівного балансу сил. Непоганий момент не реалізував Гладкій. Також можна відзначити кілька неточних ударів Бохашвілі. У поляків же не було жодного цікавого моменту біля воріт "Дніпра".

Так гра дійшла до серії пенальті, в якій нерви виявилися міцнішими у дніпропетровців. Після перестрілки без промахів в основній серії Денис Шеліхов відбив шостий удар поляків, а Дмитро Лєпа не схибив! Цей удар і приніс "Дніпру" трофей.

Після закінчення матчу відбулася урочиста церемонія закриття турніру. Красивий кубок був вручений Сергієві Назаренку, який вивів своїх партнерів на поле у ролі капітана. У середу "Дніпро" завершить другий зимовий збір в Іспанії і пізно ввечері повернеться додому.

Нагадаємо, на шляху до вирішального матчу "Дніпро" переграв румунську "Тімішоару" з рахунком 3:1 і чеську "Спарту" в серії післяматчевих пенальті (основний час завершився внічию 2:2).

Київське "Динамо" посіло п'яте місце, в серії післяматчевих пенальті обігравши краснодарську "Кубань". Команда Юрія Сьоміна виступала без своїх збірників - у складі вийшли аж вісім гравців захисного плану. Гра завершилася внічию 0:0, а в серії пенальті себе проявив голкіпер Кичак, який відбив два удари.

Головний тренер дніпропетровського "Дніпра" Хуанде Рамос заявив, що придбаннями п'ятьох новачків, які були підписані в період зимового трансферного вікна, клуб не обмежиться. Склад команди може поповнитися ще п'ятьма новими виконавцями.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 975 | Додав: adminA