Пт, 2024-05-03, 23:55

Головна » 2010 » Грудень » 19 » Збірна України посіла друге місце у біатлонній естафеті
18:11
Збірна України посіла друге місце у біатлонній естафеті

Збірна України посіла друге місце у змішаній естафеті на третьому етапі Кубку світу з біатлону у словенському місті Поклюка.

Як повідомляє Федерація біатлону України, перегони тримали в максимальній напрузі зі старту і до фінішної стрічки, усе вирішили лічені сантиметри на фініші. Срібло завоювали Олена Підгрушна, Віта Семеренко, Сергій Семенов, Сергій Седнєв.

На першому етапі лідерство захопили француженки, і аж до завершального відрізку естафети ніхто не міг наблизитися до них на відстань прямої видимості. Підгрушна свій стартовий відрізок провела блискуче, передавши естафету другій, далі Семеренко продовжила розпочату капітаном справу і також другим відправила на перегони Семенова. 22-річний український біатлоніст трохи підпустив до себе суперників, але в цілому впорався з напруженням перегонів.

Він хоча і закінчив етап п'ятим, але відрив від лідируючого француза скоротив до 23 секунд. І тут за справу взявся ще один український капітан - сьогоднішній іменинник Седнєв, зазначає прес-служба Федерації біатлону України.

Седнєв виявився не лише найкращим на своєму відрізку, але за часом став найшвидшим серед усіх учасників перегонів. У результаті Седнєву на фініші зовсім трохи не вистачило дистанції, щоб відібрати перемогу у шведа Карла-Йохана Бергмана, що рвонув уперед. На фініші збірну України від перемоги відділили лише 0,3 секунди... Третіми стали французи.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 1034 | Додав: Просто_Марія