Пт, 2024-04-19, 12:00

Головна » 2011 » Лютий » 10 » Гра почалася зі швидкого голу шведів - на 7-й хвилині (ВІДЕО)
12:50
Гра почалася зі швидкого голу шведів - на 7-й хвилині (ВІДЕО)

Національна збірна України здобула перемогу у міжнародному турнірі на Кубок Кіпру. У фіналі "жовто-сині" в серії пенальті перемогли збірну Швеції. Основний час матчу завершився з рахунком 1:1. Вдало пробивши пенальті, українці перемогли 5:4, повідомляє ТСН.

Зазначимо, що керманич збірної Юрій Калитвинцев зробив дев'ять замін у порівнянні з матчем проти Румунії. Лише Тарас Степаненко і Марко Девіч починали обидві гри зі стартового свистка.

Гра почалася зі швидкого голу шведів - на 7-й хвилині Ларссон у боротьбі з Кучером сильним ударом ледве не порвав сітку наших воріт. Через 13 хвилин наші футболісти зрівняли рахунок. Девіч вийшов віч-на-віч з Ісакссоном, і шведський воротар збив нападника "Металіста". Сам постраждалий чітко реалізував 11-метровий.

Після цього шведи взяли гру під контроль і до кінця першого тайму Шовковський відбив складні удари Челльстрема і Елмандера. З перших хвилин другого тайму збірна України була вимушена займатися оборонними діями. На 55-й хвилині Елмандер виграв боротьбу на другому поверсі, але відправив м'яч над поперечиною.

Українці вирівняли гру ближче до середини другого тайму, але небезпеки біля воріт Ісакссона не було. Натомість шведи, ймовірно, знаючи вміння Шовковського відбивати пенальті, провели заключні хвилини гри в атаках. Потужно пробивав Ларссон, в кут воріт цілив Вільхельмссон, але Шовковський відбив обидва удари.

1:1 - доля переможця Кубка Кіпру визначалася в серії пенальті. І знову одним з героїв серії став Шовковський. Голкіпер збірної України парирував останній 11-метровий.

Ця перемога стала другою для українців на кіпрському турнірі. Раніше "синьо-жовті" вже вигравали тут у 2009 році. Отже, наша команда приєдналася до кіпріотів та греків, які також двічі здобували трофей. Найчастіше ж - тричі - перемогу в Cyprus Cup святкували румуни.

Україна - Швеція - 1:1 (по пенальті 5:4)

Суддя: Леонтіос Тратту (Кіпр)

Голи: Ельмандер, 7 (1:0). Девіч, з пенальті, 20 (1:1).

Україна: Шовковський, Романчук, Федецький, Кучер, Ярмоленко (Алієв 64), Ротань, Михалик, Олійник (Морозюк, 72), Девіч (Коноплянка, 46), Степаненко (Тимощук, 81), Кравець

Швеція: Ісакссон, Лустіг, Майсторович (Мельберг 46), Сафарі (Стенман, 79), Ларссон, Свенссон (Ерікссон, 79), Кельстрем, Ібрагімович (Ельм, 46), Ельмандер (Бейра, 60), Гранквіст, Вільхельмссон

Попередження: Федецький, 36. Кучер, 36. Михалик, 68 - Ісакссон, 19. Свенссон, 23. Майсторович, 36. Калльстрем, 45.

Післяматчеві пенальті: 0:0 Кравець (воротар), 1:0 Гранквіст, 1:1 Тимощук, 1:1 Кельстрем (вище), 1:2 Алієв, 2:2 Ларссон, 2:3 Морозюк, 3:3 Ерікссон, 3 : 4 Ротань, 4:4 Лустіг, 4:5 Коноплянка, 4:5 Бейра (воротар).

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 1217 | Додав: adminA