Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Все про нерухомість
Архів-календар
Головна » 2010 » Березень » 31 » Ліга Чемпіонів, чвертьфінал: "Баварія" вирвала перемогу у МЮ в додатковий час. ВІДЕО
12:55
Інші останні Новини спорту на сайті holosUA.com/

У Мюнхені вчора, 30 березня, відбувся поєдинок 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, в якому Баварія приймала одного з головних фаворитів турніру, переможця і фіналіста двох попередніх розіграшів "Манчестер Юнайтед". Підопічні Луї ван Гаала зуміли здобути вольову перемогу, забивши переможний гол у компенсований арбітром час.
Голи: Рібері, 77, Оліч, 90+2 - Руні, 2

"Баварія": Бутт, Лам, ван Буйтен, Демікеліс, Бадштубер, ван Боммель, Праньїч (Тимощук, 88), Алтинтоп (Клозе, 86), Рібері, Мюллер (Гомес, 73), Оліч

МЮ: Ван дер Сар, Невілл, Фердінанд, Відіч, Евра, Флетчер, Каррік (Валенсія, 70), Скоулз, Нані (Гіггз, 82), Парк (Бербатов, 70), Руні

Лідер "Червоних Дияволів" Уейн Руні вже на другій хвилині вивів свою команду вперед, замкнувши подачу Нані зі штрафного. Відігралася "Баварія" також завдяки Руні. Франк Рібері невдало виконав перспективний штрафний, але м'яч влучив у ногу "Шреку", який саме був у стінці, і, кардинально змінивши напрям, влетів у ближній кут воріт ван дер Сара.

А на останніх секундах матчу "Баварії" вдалося-таки вирвати перемогу. Оборона МЮ втратила на мить концентрацію, чим скористався Івіца Оліч. Хорват обіграв Евру, потім проскочив повз вражених Фердинанда з Відічем і пробив під опорну Едвінові ван дер Сару.

Алекс Фергюсон: "Так, МЮ забив швидкий гол, але я не думаю, що ми добре почали поєдинок. Головне розчарування матчу для мене - те, що ми дуже легко віддавали м'яч суперникові. Наш контроль гри не відповідав раніше поставленому рівня.

Моїм хлопцям не довелося працювати, щоб забити. Гол прийшов надто легко. Далі - ми почали віддавати м'яч суперникові.

Гол на виїзді завжди дає перевагу, тому це поразка - ще не кінець. У нас відмінний шанс. Але буде дуже важко".

Луї ван Гаал: "Я пишаюся своєю командою, вони змогли відігратися в такій ситуації. "Баварія" відмінно зіграла у другому таймі, ми створювали моменти і билися аж до фінального свистка. Цю перемогу я б назвав "солодкою".

Звісно, початок поєдинку збентежив нас, гол буквально на перших хвилинах став шоком. План на гру було зламано, тому я неймовірно гордий за своїх хлопців, врятувати матч в такій ситуації було дуже важко.

Думаю, у МЮ все одно відмінні шанси після гола, забитого на виїзді. Мене б більше влаштував рахунок 0:0 або 1:0, 2:1 - не найкращий результат. Але у всіх попередніх гостьових матчах "Баварія" забивала хоча б один гол, що додає нам впевненості перед поєдинком у відповідь".