Чт, 2024-04-25, 06:13

Головна » 2010 » Березень » 31 » Ліга Чемпіонів, чвертьфінал: "Ліон" виграв перший раунд французького дербі з "Бордо".ВІДЕО
12:58

Перший раунд французького протистояння, який відбувся вчора, 30 березня, в Ліоні, завершився на користь господарів. Тим не менш, "Бордо" зумів забити гол на виїзді, що помітно полегшує йому завдання у другому поєдинку, який відбудеться 7 квітня.
Голи: Лісандро, 10, 77 (пен), Бастос, 33 - Шамах, 14

"Ліон": Льоріс, Ревейєр, Кріс, Бодмер, Сіссоко, Макун, Тулалан, Пьяніч (Кальстрьом, 65), Бастос (Гову, 65), Дельгадо (Гоналонс, 86), Лісандро

"Бордо": Каррассо, Шальме (Енріке, 82), Сане, Сіань, Тремулінас, Фернандо, Плашил, Гуффран (Бельон, 84), Гуркюфф, Вендел (Жуссье, 71), Шамах

У поєдинку у відповідь жірондінцев влаштує тільки перемога з різницею в два м'ячі, при цьому "Бордо" не можна пропускати більше одного м'яча. Задача важка, але з огляду на гру, яку демонструють футболітси, цілком здійсненна.

Лоран Блан: "Мої футболісти знають, що якщо ми хочемо пройти до півфіналу, то просто зобов'язані суворо зіграти в обороні.

А ось атакуючими діями своєї команди я цілком задоволений і, варто зауважити, що ми були ближчими до рахунку 2:2, ніж до 3:1".

Клод Пюель: "Гра пройшла не так уже й погано, але у "Бордо" все одно ще є шанси відігратися у матчі-відповіді.

Нам доведеться грати без Гову і Лопеса, а у "Бордо" повернеться Діарра. Так що питання про переможця вирішиться лише після фінального свистка поєдинку у відповідь.

У обох команд рівні шанси на вихід у півфінал. Це всього лише перший матч. Думаю, під час нашої наступної зустрічі буде ще багато голів".

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 1014 | Додав: Olena_Mazur