Пт, 2024-04-19, 20:37

Головна » 2011 » Липень » 19 » "Ліверпуль" розгромив малайзійців
10:32
"Ліверпуль" розгромив малайзійців

Англійський "Ліверпуль" переконливо обіграв збірну всіх зірок Малайзії у другому матчі передсезонної підготовки. Команди показали шоу в другому таймі. "Мерсисайдці" дозволили супернику порадувати своїх уболівальників, але перемогу залишили за собою.

Хоч господарі обороняли ледве не всім складом, це не завадило "Ліверпулю" відкрити лік голам у цьому протистоянні. За "червоних" відзначився новачок команди Чарлі Адам, реалізувавши сумнівний пенальті, як пише Проспорт.

Однак під кінець першого тайму малайзійці зрівняли рахунок. Рахім блискучим ударом зі штрафного перекинув м'яч через стінку, забивши його у ворота Бреда Джонса.

У другому таймі помічник головного тренера "Ліверпуля" Стів Кін повністю змінив склад. І тут почалося... Спочатку дублем відзначився Давід Н'гог, причому за дві хвилини. Згодом черговий гол у ворота збірної зірок Малайзії забив Максі Родрігес.

Малайзійці зуміли відіграти два м'ячі, але всі їхні надії бодай на нічию поховав той-таки Родрігес, оформивши дубль. А вже у компенсований час Дірк Куйт забив шостого гола у ворота суперника.

Товариський матч

Збірна зірок Малайзії - "Ліверпуль" – 3:6

"Ліверпуль" (1-й тайм): Джонс, Фланаган, Робінсон, Каррагер, Аггер, Коуді, Адам, Мейрелеш, Спірінг, Джо Коул, Керролл

"Ліверпуль" (2-й тайм): Хансен, Інсуа, Вілсон, Кіріякос, Келлі, Шелві, Поульсен, Аквілані, Куйт, Н'гог, Родрігес

0:1 Чарлі Адам, 27 - пенальті 1:1 Рахім, 43 1:2 Давід Н'гог, 69 1:3 Давід Н'гог, 70 1:4 Максі Родрігес, 75 2:4 Салі, 80 3:4 Салі, 82 3:5 Максі Родрігес, 90 3:6 Дірк Куйт, 90+2

Раніше повідомлялося, що англійський "Ліверпуль" повністю провалив футбольний сезон і посилено бореться за потрапляння в Лігу Європи на наступний сезон.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 1041 | Додав: admin